בחר רכב
רכב חדש 2020
רכב משנים קודמות

קרסו מקימה חטיבה עסקית חדשה

ניסאן NV200


יבואנית רנו וניסאן מקימה חטיבה חדשה שתהיה אחראית על מכירות הרכבים המסחריים, מערך הטרייד אין והמכירות למגזר העסקימאת מערכת iCar

לא עוד קנגו לצד קליאו באולמות התצוגה. חברת "קרסו" מקימה בימים אלו חטיבה עסקית חדשה, שתאגד חלק משמעותי של כ-50% מפעילות הקבוצה. החטיבה העסקית תהיה אחראית על מכירות הדגמים המסחריים, ובהם רנו קנגו, טראפיק, מאסטר, ניסאן NV200 ודגמי המשאיות של ניסאן. המשאיות של רנו מיובאות לישראל על ידי חברת "מאיר", יבואנית הונדה ו-וולוו.

אמיר בלכר

תחת כנפיה של החטיבה העסקית החדשה תיכנס גם פעילות היד השניה של "קרסו טרייד אין" וכן המכירות למגזר העסקי, ובתוכן המכרזים הממשלתיים ועסקאות הליסינג הגדולות. לא ברור אם גם המכירות השוטפות לליסינג יבוצעו תחת החטיבה החדשה.
בראש החטיבה העסקית יעמוד אמיר בלכר, ששימש בארבע השנים האחרונות כמנכ"ל קרסו טרייד אין. תחתיו יפעלו 4 מנהלים נוספים שיפעילו את המערכים השונים.

מתוך סך מסירות הרכב החדש של קרסו בשנת 2016, מסירות הרכב המסחרי תפסו כ-17% מכלל דגמי רנו ו-4% מכלל דגמי ניסאן. לאור זאת, נראה שעיקר פעילותה של החטיבה החדשה תתמקד בתחומים של ליסינג וטרייד אין. בשלב זה לא דווח על שילוב הפעילות של דאצ'יה בתוך החטיבה העסקית של קרסו.

למאמר זה התפרסמו 0 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים