בחר רכב
רכב חדש 2020
רכב משנים קודמות

קרייזלר פסיפיקה בישראל: מ-290,000 שקל

קרייזלר פסיפיקה בישראל: מ-290,000 שקל


קבוצת סמל"ת, יבואנית קרייזלר בישראל, החלה בשיווק המיניוואן הגדול והמפואר בגרסאות 7 או 8 מקומותמאת רן סגל
 
קרייזלר פסיפיקה הוצגה בשנת 2016 ונכנסה לנעלייה של קרייזלר גרנד וויאג'ר כמיניוואן הגדול  של היצרן. למעלה משנתיים חלפו מאז, וכעת יבואנית קרייזלר בישראל, קבוצת סמל"ת, החלה במכירת הפסיפיקה שתתחרה בקיה קרניבל, סאנגיונג רודיוס וטויוטה סיינה שמגיעה בעיקר בייבוא אישי.

קרייזלר פסיפיקה 


מידות

אורכו של קרייזלר פסיפיקה עומד על 517.6 ס"מ, רוחבו עומד על 202.2 ס"מ, הגובה עומד על 177.7 ס"מ ובסיס הגלגלים עצום באורך 308.9 ס"מ. הפסיפיקה מציגה מידות גדולות יותר מקיה קרניבל, כך למשל בסיס הגלגלים ארוך ב-2.9 ס"מ.
 
נפח תא המטען עומד על 914 ליטר עצומים כאשר כל המושבים בשימוש. כאשר מקפלים את שורת המושבים השלישית מתקבל נפח ענק של 2478 ליטר. לשם השוואה, בקרניבל נפח תא המטען כאשר כל המושבים במקומם עומד על 960 ליטר.
 


מנוע וביצועים

קרייזלר פסיפיקה מצויידת במנוע בנזין בנפח 3.6 ליטר המספק 280 כ"ס ו-35.5 קג"מ. המנוע משודך לתיבה אוטומטית בעלת 9 הילוכים. המהירות המירבית עומדת על 196 קמ"ש וצריכת הדלק המוצהרת במסלול משולב עומדת על 10.7 ק"מ לליטר.
 
לצד זאת, בארה"ב משווקת הפסיפיקה גם עם מנוע פלאג-אין הייבריד בעל צריכת דלק ממוצעת העומדת על כ-35.7 ק"מ לליטר, שיזכה בישראל גם להטבות מס. גרסה זו לא הגיעה בשלב זה לישראל.
 

רמות גימור ובטיחות

הפסיפיקה תשווק בשתי רמות גימור Touring L ו-Limited הבכירה, כאשר בשתיהן מושב שמיני הינו בתוספת תשלום.
 
ברמת הכניסה Touring L נקבל דלתות צד עם פתיחה חשמלית, דלת תא מטען נפתחת חשמלית, כניסה והנעה ללא מפתח עם הנעה מרחוק, מושבים בריפוד עור, מושבים קדמיים מחוממים עם כיוונון חשמלי למושב הנהג, גלגל הגה מצופה עור, בקרת שיוט, בלם יד חשמלי, מחשב דרך בגודל 3.5 אינץ' ומסך מולטימדיה בגודל 7 אינץ', שקעי USB ו-AUX  מלפנים,מערכת שמע עם 6 רמקולים, וילונות הצללה לחלונות הצד, בקרת אקלים מפוצלת לשלושה איזורים עם שליטה נפרדת מאחור וחישוקים קלים בגודל 17 אינץ'. בתחום הבטיחות נקבל 8 כריות אוויר, מצלמה וחיישני חניה אחוריים, התרעת רכב בשטח מת וחיישני אורות. את התרעת ההתנגשות והסטייה מנתיב תשלים מערכת מובילאיי בהתקנה מקומית.
 
רמת הגימור "לימיטד" מוסיפה גם גג פנוראמי, מראות צד מתקפלות חשמלית עם הטיה בנסיעה לאחור, מושב נוסע עם כוונון חשמלי וזכרונות למושב הנהג ומראות הצד, אוורור למושבים הקדמיים וחימום למושבים גם בשורה השנייה, גלגל הגה מחומם, מראה מרכזית מתכהה, מחשב דרך בגודל 7.5 אינץ' ומסך מולטימדיה בגודל 8.4 אינץ', שקעי USB נוספים גם בשורה השנייה והשלישית, מערכת שמע מבית אלפיין בעלת 13 רמקולים וחישוקים קלים בגודל 18 אינץ'. בתחום הבטיחות יתווספו חיישני חניה היקפיים, מצלמות היקפיות עם תצוגת 360 מעלות, התרעת סטייה מנתיב עם היגוי האקטיבי, בקרת שיוט אדפטיבית כולל אפשרות זחילה בפקקים, התרעת התנגשות ובלימת חירום אוטונומית ומערכת חניה אוטומטית.
 
קרייזלר פסיפיקה
 
אורי להב, מנכ"ל קבוצת סמל"ת, אמר: "הפסיפיקה החדשה שמחליפה את דגם הגראנד וויאג'ר היוצא , הינה הדגם הראשון  של מותג קרייזלר שמתחיל שיווק ומכירה בארץ מאז העברת המותג לסמל"ת.  מדובר על  דגם חדש לחלוטין, שנשען על  מסורת ארוכת שנים של ידע וניסיון בייצור המיניוואן הטוב בקטגוריה. נמשיך לפעול להשקת דגמים נוספים בעתיד הקרוב, וביסוס המותג בשוק הפרימיום בישראל"
 
אמיר אורז'ל, מנהל מותג קרייזלר בקבוצת סמל"ת, אמר: "הפסיפיקה החדשה והמרעננת שונה בתכלית מהגרנד- וויאג'ר הוותיק אותו היא מחליפה. הרכב עודכן ברמת העיצוב החיצוני, תא הנוסעים, מנוע משודרג וחזק יותר וכיאה לרכב בסגמנט הפרימיום, גם עשיר במערכות בטיחות ובנוחות לנהג ולנוסעים. אין לי ספק שיבסס את מעמדו כמוביל שוק בקטגוריה".

קרייזלר פסיפיקה
 

קרייזלר פסיפיקה - מחירים:

קרייזלר פסיפיקה Touring L תעלה 289,900 שקל
קרייזלר פסיפיקה Limited  תעלה 349,900 שקל
 
 
לדגמי קרייזלר בישראל – קרייזלר
 
למאמר זה התפרסמו 0 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים