בחר רכב
רכב חדש 2020
רכב משנים קודמות

קיה סורנטו עובר מתיחת פנים

מתיחת פנים קיה סורנטו


רכב הפנאי הגדול של קיה עובר מקצה שיפורים וזוכה למערכות בטיחות אקטיביות. ויש גם גרסה חדשה לפיקנטו ופרומו לקיה סיד הבאהמאת: נועם ריין

קיה סורנטו, רכב הפנאי הגדול של קיה, מיועד בעיקר עבור השוק האמריקאי - אך מתיחת הפנים שלו תוצג בתערוכת פרנקפורט הקרובה, הפונה לשוק האירופי. במסגרת העדכון עבר הסורנטו שיפורים בתחום העיצוב, הבטיחות והאבזור, וקיבל גם גרסה חדשה ומסקרנת.

מבחינה חיצונית, ההבדלים לא דרמטיים. הפגושים עודכנו, נוספה תאורת לד בחזית והרקע של הגריל הקדמי נצבע בשחור מטאלי. צבעים חדשים, בגווני "אספרסו" וכחול, נוספו למבחר - וגם חישוקי הגלגלים קיבלו עיצוב מעודכן.

קיה סורנטו

בתוך תא הנוסעים, גלגל ההגה קיבל עיצוב מעודכן, ישנו מסך חדש לתצוגת בקרת האקלים, אפשרויות תמיכה נוספות למושבים החשמליים ויותר חומרים רכים ודיפוני עור על חשבון הפלסטיקה הפשוטה יותר.


היצע המנועים של קיה סורנטו לא השתנה: המנועים שמשווקים כיום בישראל, 2.4 ליטר בנזין ו-2.2 ליטר טורבו-דיזל, ימשיכו להימכר כרגיל - אלא שמנוע הדיזל קיבל תיבת 8 הילוכים חדשה, לראשונה אצל קיה. התיבה החדשה מכויילת להחלפות חלקות ומדויקות יותר, ומשפרת גם את צריכת הדלק ב-8%. תיבה זו לא תוצע במנוע הבנזין הפופולארי בישראל.

עדכון משמעותי נוסף הוא לרשימת האבזור. בתחום מערכות הבטיחות מקבל הסורנטו את המפרט המלא המקובל כיום - בלימת חירום אוטונומית, תיקון סטיה מנתיב, אורות גבוהים אדפטיביים ומערכת התראת עייפות. בתחום המולטימדיה זכה הסורנטו למערכת חדשה עם מסך "8, הכולל קישוריות לאנדרואיד אוטו ואפל קאר פליי, טעינה אלחוטית לסמארטפון ואופציה למערכת סאונד משודרגת מבית הרמן קרדון. יצוין כי באופן מסורתי דגמי קיה לא מגיעים לישראל עם מערכות המולטימדיה המקוריות.

קיה סורנטו

לסיום, הצטרפה גרסה חדשה להיצע - תחת השם GT-Line. בדומה לגרסה המקבילה בספורטז', גם כאן הגרסה הזו מציעה צביר של 4 פנסי לד בתאורת הערפל, וכוללת גם שינויי עיצוב קלים, קליפרים אדומים לבלמים וכן אגזוז כרום כפול.

מחברת טלקאר, יבואנית קיה לישראל, נמסר כי הסורנטו המחודש יגיע לישראל לקראת חודש נובמבר הקרוב.

עוד חידושים לקראת פרנקפורט

בנוסף לסורנטו המחודש, שיוצג בתערוכת פרנקפורט הקרובה, תציג קיה עוד שני חידושים מסקרנים. הראשון הוא גרסת X-Line לפיקנטו, שהיא מעין גרסת "פנאי-שטח" מעוצבת לפיקנטו הקטנה. היא מוגבהת ב-1.5 ס"מ ביחס לפיקנטו השגרתית, עוטה פגושים בעיצוב קרבי וחישוקי "16. גם רשימת האבזור שודרגה בגרסה זו, שבשלב הראשון מוצעת עם יחידת הנעה אחת בלבד - מנוע 1.0 ליטר טורבו עם 100 כ"ס ותיבת הילוכים ידנית.

קיה פיקנטו X-line

עוד תוצג בתערוכה מכונית קונספט יפהפיה העונה לשם קיה פרו סיד - כלומר, מדובר ביותר מרמז לגבי קיה סיד הבאה. המכונית, שמציגה עיצוב קופה ספורטיבי, שואבת מאפיינים רבים מקיה סטינגר המרשימה. ייתכן ומדובר בקדימון לגרסת "פאסטבק", קופה עם 5 דלתות, כפי שהציגה יונדאי לאחרונה ל-i30.

קיה פרו-סיד קונספט

לדגמי קיה בישראל - קיה

למאמר זה התפרסמו 0 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים