בחר רכב
רכב חדש 2020
רכב משנים קודמות

קיה סורנטו החדש נחשף בתמונות ראשונות

קיה סורנטו החדש נחשף בתמונות ראשונות


אחרי סדרת איורים ותמונות חלקיות, חושפת קיה את הדור החדש של הסורנטו. לישראל הוא יגיע עוד השנהמאת נועם ריין
 
דור חדש של קיה סורנטו נחשף בימים אלו בתמונות רשמיות ראשונות, לקראת החשיפה הרשמית שתיערך בעוד כשבועיים בתערוכת ז'נבה - קצת יותר מ-5 שנים לאחר שנחשף הדור הנוכחי. מהיבואנית "טלקאר" נמסר כי הסורנטו החדש צפוי להגיע ארצה במהלך המחצית השניה של 2020.
 
קיה סורנטו
 
בקיה בוחרים בשלב זה להתמקד בעיצוב, ולא מפרסמים פרטים על השינוי במימדים או במנועים. הסורנטו יתבסס על פלטפורמה חדשה לחלוטין, ויציג עיצוב קשוח מבעבר - עם דמיון רב לאח הגדול קיה טלורייד. 
 

בחזית ניתן להבחין בעיצוב חדש לגריל "אף הנמר", עם שבכת קשקשים רחבה שמשלבת בתוכה את יחידות התאורה. בסיס הגלגלים גדול מבעבר, מכסה המנוע הוארך וקורה A הוסטה 3 ס"מ לאחור על מנת להדגיש את הפרופורציות המוארכות של הרכב, ואילו מהצד בולטת קורה C שיורדת בשיפוע חד - גם כאן במטרה להעניק תחושה של רכב ארוך. מאחור ישנם פנסי לד מפוצלים עם מבנה אנכי, ספוילר בולט ודיפיוזר רחב עם צמד פתחי מפלט מדומים.
 
קיה סורנטו
 
בקיה מספרים בגאווה כי תא הנוסעים של הסורנטו הוא "אחד האיכותיים ביותר שיוצרו עד כה בקיה". העיצוב מרשים גם מבפנים עם פתחי מיזוג מפוצלים ואנכיים, משטחי עור רחבים ומסך מולטימדיה בגודל 10.25 אינץ' שמתמזג עם לוח מחוונים דיגיטלי בגודל 12.3 אינץ'. חוגת הילוכים מחליפה את הבורר הקלאסי, בדומה לדגמי לנדרובר ויגואר, ותאורת האווירה מופיעה מבעד לגימור הקשקשים בדלתות.
 
קיה סורנטו
 
הסורנטו החדש צפוי להציע לראשונה הנעת פלאג-אין הייבריד, שתתבסס ככל הנראה על זו של קיה נירו - אך תציע הספק גבוה יותר וגם הנעה כפולה. לצידה יוצעו מנועי בנזין ודיזל, ועל פי דיווחים שונים צפויה להופיע גם תיבת 8 הילוכים כפולת מצמדים.
 
 
לדגמי קיה בישראל - קיה
 
למאמר זה התפרסמו 1 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


1. מדהים  מזכיר את האקספלורר

,20.02.2020
ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים