בחר רכב
רכב חדש 2020
רכב משנים קודמות

קדילאק CT6: מתיחת הפנים בישראל

קדילאק CT6: מתיחת הפנים בישראל


ספינת הדגל של קדילאק זוכה למקצה שיפורים בעיצוב, באבזור וביכולת הדינאמית. המחיר טיפס ל-590,000 שקלים



מאת נועם ריין
 
מתיחת הפנים של קדילאק CT6 מתחילה בימים אלו להימכר בישראל, ללא גרסאות ה-V-Sport החדשות. בין השינויים: עדכוני עיצוב קלים, תוספות אבזור, תיבת הילוכים חדשה ומערכות חדשות לשיפור נוחות הנסיעה והתנהגות הכביש. במקביל המחיר התייקר ב-40,000 שקלים ויעמוד על 590,000  שקלים.
 
מבחוץ זכתה ה-CT6 לגריל קדמי בעיצוב מעודכן, פגושים חדשים ויחידות תאורה חדשות - בדומה לאלו של קדילאק XT4. מאחור עבר שינוי משמעותי יותר על יחידות התאורה, וביניהן מחבר כעת פס כרום.

קדילאק  CT6
 
מנוע ה-V6 גם הוא לא השתנה. מדובר במנוע המוכר של ג'נרל מוטורס, V6 בנפח 3.6 ליטרים עם הספק של 335 כ"ס המתקבלים ב-6,800 סל"ד ועם מומנט של 39.2 קג"מ ב-5,300 סל"ד. תיבת ההילוכים זכתה לשני יחסי העברה נוספים, וכעת יש לה לא פחות מ-10 כאלו. עם זאת, צריכת הדלק לא השתפרה והיא עומדת על 8.9 ק"מ לליטר במשולב.
 

לרשימת האבזור, שהיתה נדיבה עוד קודם מתיחת הפנים, נוספו עוד לא מעט פריטים - ובהם מערכת ראיית לילה, הקרנה של נתוני הנסיעה על השמשה הקדמית, בלימה אוטונומית בנסיעה לאחור ובקרת שיוט אדפטיבית - שבאופן תמוה נעדרה מהמפרט עד כה. מאחור ניתן יהיה למצוא זוג מסכים בגודל "10 עם חיבורי USB ו-HDMI, שלט רחוק ואוזניות אלחוטיות.
 
מצלמת ה-360 מעלות של הרכב השתדרגה עם יכולת צילום ב-HD, ואילו המראה המרכזית - שבלחיצת כפתור הופכת למסך המצלמה האחורית - קיבלה אפשרות לביצוע זום. לבסוף קיבלה ה-CT6 גם לוח מחוונים דיגטאלי עם מסך "12 וידית הילוכים חדשה וקטנה מבעבר.

קדילאק  CT6
 
בתחום הדינאמי קיבלה ה-CT6 את מערכת ה-Magnetic Ride Control, המבוססת על בולמי זעזועים מגנטיים הדוגמים את פני הכביש מספר פעמים בשניה ומשנים את קשיחותם בהתאם במטרה לשפר את הנוחות ולצמצם זוויות גלגול. בנוסף קילה המכונית היגוי אקטיבי גם לגלגלים האחוריים.
 
אור קליין, סמנכ"ל מכירות ומוצר בקבוצת UMI: "ה-CT6 המחודשת מציעה טכנולוגיות, ממדים ומחיר שיבלטו לטובה בסגמנט. השקת ה-CT6 היא הסנונית הראשונה בסדרת השקות מקומיות של דגמי קאדילק שבסופה נציג ליין דגמים רחב ועשיר שכולל רכבי סלון, ספורט סדאן ומספר רכבי SUV למגוון קהלים ושימושים".


לדגמי קדילאק בישראל - קדילאק
 
למאמר זה התפרסמו 0 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים