בחר רכב
רכב חדש 2020
רכב משנים קודמות

קדילאק CT5: הפרטים המלאים

קאדילק CT5: הפרטים המלאים


קדילאק חשפה פרטים מלאים על מכונית הסדאן היוקרתית החדשה, ה-CT5 שתגיע לישראל במהלך השנה הבאהמאת רן סגל
 
קאדילק חשפה באופן רשמי את ה-CT5 בימי העיתונות של תערוכת הרכב בניו-יורק, שתיפתח לציבור ב-19 באפריל ותימשך 10 ימים. כבר לפני חודש חשפה קאדילק פרטים ראשונים וכעת היא מציגה את המפרט המלא. קאדילק CT5 מבוססת על פלטפורת "אלפא" המאפשרת שילוב הנעה אחורית או כפולה ולדברי יצרן היוקרה האמריקאי ב-CT5 הושם דגש על מיקוד בנהג, חווית משתמש והנאה מנהיגה.

קאדילק CT5
 

מידות ועיצוב

קאדילק CT5 בעלת עיצוב בתצורת פאסטבק, כלומר - סדאן דמוי קופה. אורכה עומד על 492.4 ס"מ, רוחבה עומד על 188.3 ס"מ, גובהה עומד על 145.2 ס"מ ובסיס הגלגלים עומד על 294.7 ס"מ. נפח תא המטען עומד על 337 ליטרים.
 
לשם השוואה מול אודי A6 למשל, היא אומנם קצרה ממנה ב-1.5 ס"מ, אך גבוהה ב-4.1 ס"מ ובסיס הגלגלים ארוך ב-1.4 ס"מ. מנגד תא המטען של הקאדילק קטן ב-193 ליטרים וב-143 ליטרים מזה של אודי A4.
 

מנועים וביצועים

הקאדילק החדשה תשווק עם שני מנועי בנזין אשר משודכים לתיבה אוטומטית בעלת 10 הילוכים. כמו כן לשני המנועים הנעה אחורית ואופציה להנעה כפולה.
 
המנוע הראשון בנפח 2.0 ליטר ובעל מגדש טורבו אחד המספק 240 כ"ס ו-35.7 קג"מ הזמינים מ-1,500 סל"ד. המנוע הבכיר יהיה בתצורת V6 ובנפח 3.0 ליטרים. למנוע זה שני מגדשי טורבו, הספק של 340 כ"ס ומומנט מירבי העומד על מעל 55 קג"מ הזמינים מ-2,400 סל"ד.
 
ל-CT5 בורר מצבי נהיגה הכולל ארבע אפשרויות – תיור, ספורט, שלג/קרח ומצב נוסף בהתאמה אישית. מצבי הנהיגה השונים משפיעים על תגובות תיבת ההילוכים, ההגה, הבלמים וצליל המנוע. בגרסאות ההנעה הכפולה מצבי הנהיגה משפיעים גם על חלוקת המומנט בין הציר הקדמי לאחורי.

קאדילק CT5
 

אבזור ובטיחות

לקאדילק CT5 שלוש רמות גימור: Luxury, Premium Luxury ו-Sport, כאשר זו האחרונה תציע גם בלמי "ברמבו" ואפשרות בחירה בין עיצובים שונים. ל-CT5 מערכת מולטימדיה בעלת מסך מגע ברזולוציית HD ובגודל 10 אינץ', קישוריות אנדרואיד אוטו ואפל קארפליי ושליטה באמצעות גלגלת.
 
כמו כן ישנם חישוקים קלים בגודל 18 אינץ' במידה 245/45 או 19 אינץ' במידה 245/40 בגרסת הספורט. כן תוצע מערכת שמע מבית Bose ואפשרות להנעת הרכב מרחוק. הנעת הרכב מרחוק תאפשר (בהתאם לרמת הגימור) להפעיל את מערכת בקרת האקלים, חימום ההגה וחימום/אוורור המושבים האופציונאלי. תא המטען נפתח חשמלית וכולל אפשרות פתיחה בהושטת רגל. 

קאדילק CT5
 
בהתאם לרמת הגימור והאבזור האופציונאלי ניתן לקבל גם מושבים מתכווננים חשמלית עם ריפוד עור משודרג, מערכת עיסוי למושבים הקדמיים, גימורי קרבון בפנים הרכב, גלגל הגה עבה יותר, דוושות אלומיניום, מערכת ניווט מקורית, משטח טעינה אלחוטי, שקעי USB נוספים, תצוגה עילית, מראה אחורית בשילוב מצלמה המאפשרת זום, ומפתח חכם - Teen Driver - המאפשר למשל להגביל את מהירות הרכב ועוצמת מערכת השמע ועוד.

קאדילק CT5
 
בתחום הבטיחות ל-CT5 מערכת התרעת התנגשות ובלימת חירום אוטונומית במהירות עירונית כולל זיהוי הולכי רגל, מצלמה אחורית. כמו כן תוצע גם בקרת שיוט אדפטיבית, מערכת בלימה אוטונומית גם במהירות בין-עירונית, התרעת סטייה מנתיב כולל התערבות אקטיבית בהיגוי, התרעת רכב בשטח מת, מעבר אוטומטי לאורות גבוהים, מערכת חניה אוטומטית, מערך מצלמות היקפיות, התרעת תנועה חוצה מאחור כולל זיהוי הולכי רגל ובלימה אוטונומית. במדינות מסוימות תציע קאדילק את מערכת ה"סופר-קרוז" המאפשרת נהיגה אוטונומית למחצה. מערכת זו עושה שימוש ברדאר לייזר, נתוני המפה ממערכת הניווט, מקלט GPS ומערך חיישנים ומצלמות.
 
 
לדגמי קאדילק בישראל – קאדילק
למאמר זה התפרסמו 1 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


1. כנסו  טירוף אמריקאי מגיע ובגדול

חיים,23.04.2019
ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים