בחר רכב
רכב חדש 2020
רכב משנים קודמות

צפוף בשוק הטנדרים: סאנגיונג אקטיון ספורט מגיע לישראללא בדיוק ספורטיבי, אבל בהחלט תחרותי: הדור החדש של הטנדר אקטיון ספורט הגיע ארצה. המחיר: 204,900 שקל
מאת נועם ריין

לפני קצת יותר משנה כבר הגיעו לישראל לצרכי תקינה כלים ראשונים מהדור החדש של סאנגיונג אקטיון ספורט, אבל השיווק בפועל מתחיל רק בימים אלו. הטנדר החדש, שנמכר בעולם גם תחת השם "קוראנדו ספורט", ישווק בישראל בגרסה אחת בלבד בשלב זה: דאבל קבינה, 4X4 עם תיבת הילוכים אוטומטית.מבחינת המימדים החיצוניים, רושם הטנדר של סאנגיונג גידול קל לעומת הדור הקודם. לעומת דגמים מתחרים כמו איסוזו די מקס, מיצובישי האנטר וטויוטה היילקס, הסאנגיונג החדש קצר בכ-20 ס"מ וכבד יותר בכמעט 200 ק"ג, מה שמכתיב משקל העמסה נמוך יחסית של 630 ק"ג. בתא המנוע נמצאת יחידת טורבו-דיזל בנפח 2.0 ליטר ובהספק של 155 כ"ס - אותו המנוע שקיים בסאנגיונג רודיוס החדש. תיבת ההילוכים היא אוטומטית עם 6 יחסי העברה, וצריכת הדלק הממוצעת היא 12.5 ק"מ לליטר.

ברשימת האבזור ניתן למצוא 2 כריות אוויר בלבד, מערכת בקרת יציבות, 4 חלונות חשמל, מערכת מקורית עם שליטה מההגה, חיבורי USB ודיבורית בלוטות', פנסי ערפל קדמיים ומחשב דרך. המחיר, כאמור, יעמוד על 204,900 שקל - נמוך יותר ממרבית המתחרים.


לדגמי סאנגיונג בישראל - סאנגיונג


למאמר זה התפרסמו 0 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים