בחר רכב
רכב חדש 2020
רכב משנים קודמות

פרטים ראשונים על פולקסווגן גולף החדשההדור השביעי של פולקסווגן גולף יציג צריכת דלק טובה משמעותית ותא נוסעים איכותי במיוחדמאת יתיר דוידוביץ

מגזין הרכב הבריטי AutoCar פרסם פרטים חדשים על הדור השביעי של פולקסווגן גולף, שיתחיל להימכר באירופה עוד לפני סוף השנה הנוכחית. הגולף החדשה צפוייה להתבסס על פלטפורמת MQB החדשה של פולקסווגן, אותה פלטפורמה שתשרת את הדור הבא של אודי A3 (בקרוב בישראל) וגם את סיאט לאון הבאה. הגולף החדשה תצמח לאורך (56 מ"מ יותר) ולרוחב (13 מ"מ יותר) אולם היא תהיה נמוכה יותר מהגולף הנוכחית (28 מ"מ) לטובת המראה הספורטיבי. בסיס הגלגלים יהיה ארוך יותר ב-6 ס"מ ויאפשר מרווח פנימי משופר ותא מטען גדול יותר. אנשי החברה מהמבורג מבטיחים שתא הנוסעים ירגיש איכותי ויוקרתי מהמתחרות בזכות חומרים טובים יותר ואיכות הרכבה משופרת.


פולקסווגן גולף. ה-GTI הנוכחית, הבאה תהיה חסכונית וקלה יותר אבל האם היא תהיה מהירה יותר? / צילומים: יצרן

הנטייה הגוברת של יצרני הרכב להיות יותר ויותר ירוקים לא פסחה על פולקסווגן. לטענת החברה הגרמנית, הגולף החדשה תהיה חסכונית יותר ב-23% לעומת לדור השישי. את החיסכון המשמעותי השיגו הגרמנים בעזרת דיאטה רצחנית של כ-100 ק"ג במשקל הרכב וכן בזכות שינויים במנועי החברה. מהנדסי פולקסווגן שמו דגש על בטיחות הרכב והגולף החדשה צפוייה להיות בטוחה במיוחד. בנוסף הגולף תוצע עם מערכות בטיחות מתקדמות אולם טרם ידוע אילו מערכות יוצעו בגרסה שתמכר בישראל.

לדגמי פולקסווגן בישראל - פולקסווגן


למאמר זה התפרסמו 3 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


1. חזקים בתחושת יוקרה,חלשים באמינות  מסתפקים בתחושה של איכות ומזניחים מאד את ההקפדה על ...

שמיר,22.08.2012

2. הבעיה שלהם בישראל היא המחיר  הגולף הוא לא מותג פרימיום באמת המחיר צריך להיות כמ...

א,22.08.2012

3. גולף - אהובה של גנבי הרכב  אני הייתי בעל של 3 רכבים של גולף, אולם הבעיה שגנב...

איתמר קרת,23.08.2012
ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים