בחר רכב
רכב חדש 2020
רכב משנים קודמות

פנאי-ספורטיבי: אודי SQ7 בישראל

אודי SQ7


גרסת הביצועים של אודי Q7 נוחתת בישראל, עם מנוע דיזל עוצמתי בהספק של 435 כ"ס. המחיר: 845 אלף שקליםמאת: נועם ריין

לא כל יום נוחת בישראל רכב פנאי ברמתו של אודי Q7, ובטח שזה לא קורה כל יום בגרסת ביצועים ספורטיבית. אודי SQ7 הוא בדיוק זה: גרסה חזקה ומהירה במיוחד ל-Q7 המפואר, עם מנוע דיזל אדיר וביצועים מסחררים. ניגש ישירות לנתונים.

מנוע הדיזל של אודי SQ7 מציע נפח של 4.0 ליטרים, עם לא פחות מ-3 מגדשי טורבו. שניים מהם "רגילים", והשלישי חשמלי שמשמש כמגדש על ופועל בסל"ד נמוך, וניזון מסוללה נפרדת במתח גבוה יחסית (48 וולט) שנמצאת בתחתית הרכב. מערכת החשמל הזו אחראית גם על פעולת המוטות המייצבים האקטיביים.

אודי SQ7

בזכות אותם 3 מגדשים, מייצר מנוע הדיזל של ה-SQ7 הספק של 435 כ"ס ב-3,750 סל"ד, ומומנט אדיר של 91.8 קג"מ כבר ב-1,000 סל"ד. התאוצה ל-100 קמ"ש אורכת 4.8 שניות בלבד, והמהירות המרבית מוגבלת אלקטרונית ל-250 קמ"ש.  כל הכוח הזה יורד לגלגלים באמצעות תיבת 8 הילוכים אוטומטית, וההנעה היא כפולה כמובן. היות ומדובר במנוע דיזל, אז גם צריכת הדלק סבירה יחסית עם 13.5 ק"מ לליטר.


רשימת האביזרים והמערכות של אודי SQ7 כמעט בלתי נגמרת: באגף המולטימדיה נמצא את מערכת ה-MMI עם מסך נשלף בגודל 8.3 אינץ', 17 רמקולים ואת ממשק "תא הטייס הוירטואלי" של אודי שהופך את לוח המחוונים למסך מידע ענק. בסעיף הפינוקים אפשר לסמן V ליד בקרת האקלים שמציעה 4 איזורי טמפרטורה נפרדים, שמשה קדמית מבודדת חום, כניסה והנעה ללא מפתח, תא מטען עם פתיחה חשמלית בהושטת רגל, סגירת ואקום לדלתות, חיישני חניה היקפיים עם מצלמת 360 ומערכת חניה אוטומטית, בלם יד חשמלי ו- 7 מושבי עור כאשר השניים הקדמיים מציעים גם כוונון חשמלי, זכרונות, חימום וקירור.

אודי SQ7

מערכות הבטיחות שמציע האודי הספורטיבי-יוקרתי הן מערכת אקטיבית למניעת סטיה מנתיב, בקרת שיוט אדפטיבית עם בלימת חירום אוטונומית, התראה על רכב בשטח מת במראות, פנסי לד עם מעבר אוטומטי לאורות גבוהים ומתלי אוויר אדפטיביים שגם שולטים בזוויות הגלגול בפניה ומצמצמים תת היגוי.

מבחינה עיצובית ניתן למצוא גימורי אלומיניום וסמלי S ספורטיביים ברחבי הרכב וגם מבחוץ, פסי גג, גג זכוכית פנוראמי, וגם חישוקי 20 אינץ' - עם אופציה להגדלה לצמיגים במידה מופרכת של 285/35R22. ולא, אין לרכב גלגל ספייר.

המחיר של אודי SQ7 יתחיל ב-844,900 שקלים, לפני תוספות (אם תמצאו משהו שחסר ברכב). זול משמעותית מאודי S8, ספורטיבית-מפוארת בסגנון שונה לחלוטין.

אודי SQ7

ניב אורון, מנהל חטיבת אודי בצ'מפיון מוטורס: "ה-SQ7 משלבת שני תחומים בהם רושמת אודי הצלחה רבה: תחום ה-SUV Premium בו מובילה אודי את הקטגוריה בישראל בשנים האחרונות, ותחום הספורט אליו הצטרפו בשנה החולפת מגוון רחב של דגמים שהצליחו מסחרית. ה-SQ7 כוללת את כל האבזור והנוחות שלהם ניתן לצפות מ-SUV יוקרתי בעל 7 מקומות, ללא הצורך להתפשר על חווית נהיגה, מנוע עוצמתי או עיצוב מרגש".


לדגמי אודי בישראל - אודי

למאמר זה התפרסמו 0 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים