בחר רכב
רכב חדש 2020
רכב משנים קודמות

פיאט מעניקה למסחריות 5 שנות אחריות

פיאט מעניקה למסחריות 5 שנות אחריות


יבואנית פיאט בישראל, סמל"ת, תעניק לדגמי דובלו, פולבק ודוקאטו 5 שנות אחריותמאת רן סגל
 
סמל"ת, יבואנית פיאט בישראל וחטיבת המסחריות שלה, תעניק לרוכשי דגמי דובלו, פולבק ודוקטו 5 שנות אחריות או 250 אלף ק"מ (המוקדם מביניהם). בנוסף, חטיבת המסחריות תערוך בתאריכים 20-21 בנובמבר ימי מכירות מיוחדים והרוכשים בחודש נובמבר יהנו מהטבה של 5 טיפולים ראשונים ללא עלות נוספת.

פיאט דובלו
 
פיאט הוא מותג מצליח למדי בתחום המסחריות, ובתוך כך פיאט דוקטו היא ממובילות קטגוריית המסחריות הגדולות, כאשר בשלושת הרבעונים הראשונים של שנת 2017 נמסרו 571 יחידות. לעומת הדוקאטו, פיג'ו בוקסר עימה היא חולקת מכלולים משותפים, מסרה רק 237 יחידות ורנו מאסטר מסרה 433 יחידות.
 

לצד ההצלחה של פיאט דוקאטו, פיאט פולבק מסרה 116 יחידות בלבד, לעומת 593 יחידות של מיצובישי טרייטון עליה היא מבוססת. פיאט דובלו מסרה בשלושת הרבעונים הראשונים של השנה 348 יחידות, זאת לעומת סיטרואן ברלינגו שמסרה 3388 יחידות.

אורי להב, מנכ"ל סמל"ת, ציין: "המסחריות של פיאט, ובראשן פיאט דוקאטו שמובילה את הסגמנט לאורך שנים רבות, הינן מהמתקדמות והמובילות בתחום הרכבים המסחריים. הענקת אחריות מלאה לתקופה של חמש שנים מראה על הבעת אמון גדולה של היצרן בכלי הרכב, באמינותם ובאיכות המסחריות של פיאט. אין לי ספק כי גם השנה נמשיך לצמוח עם דגמי המסחריות של פיאט ונמשיך לתת שירות בלתי מתפשר לכלל לקוחותינו".

פיאט פולבק
 
חטיבת המסחריות של סמל"ת כוללת גם את מותג RAM ומשאיות איווקו, עליהם בשלב זה לא חלה הרחבת האחריות.
 
המהלך של סמל"ת מגיע כ-5 חודשים לאחר תחילת שיווקו של יונדאי H350 עם אחריות ל-5 שנים וללא הגבלת קילומטרים. בקרב המתחרות בקטגוריית המסחריות כדוגמת רנו מאסטר מדובר על אחריות ל-3 שנים או עד 200,000 ק"מ (המוקדם מביניהם), פיג'ו בוקסר וסיטרואן ברלינגו גם כן עם אחריות ל-3 שנים או 100,000 ק"מ (המוקדם מביניהם).
 
 
לדגמי פיאט בישראל - פיאט
למאמר זה התפרסמו 0 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים