בחר רכב
רכב חדש 2020
רכב משנים קודמות

פיאט אבארת': בקרוב בישראלהפתעה לחובבי הספורטיביות באשר הם: חברת סמל"ת, יבואנית פיאט ואלפא רומיאו לישראל, תתחיל בשיווק דגמי המותג הספורטיבי אבארת' מבית פיאט ב-2010
מאת טל ברונפר

נראה כי 2009 היתה שנה מעניינת בהחלט עבור חובבי הספורטיביות הקומפקטיות. במהלך השנה נחתו בישראל פולקסווגן שירוקו, פולקסווגן גולף GTI, סיאט איביזה FR וקופרה, ועתה אנחנו מתבשרים כי 2010 צפויה להיות שנה מעניינת לא פחות. הבשורות הפעם מגיעות דווקא מיבואנית פיאט ואלפא רומיאו לישראל, סוכנות מכוניות למזרח התיכון, אשר הבטיחה להתחיל בשנה הקרובה בשיווק המותג הספורטיבי הנפרד של קונצרן פיאט, אבארת'.

השם אבארת' נושא משמעות היסטורית לא קטנה, לאחר שהתחיל כמותג פרטי של קרלו אבארת' שעסק לאורח השנים בחיזוק (קיצוני למדי, יש לציין) של דגמי פיאט השונים. המותג עבר לבעלות מלאה של קונצרן פיאט בשנת 1971, אך בשנים האחרונות עסק בעיקר ביצירת חבילות קוסמטיות. ב-2007 החליטו בפיאט להחזיר עטרה ליושנה ולהשיב את המותג לקדמותו, עם גרסה קיצונית לפיאט גרנדה פונטו המשווקת תחת מותג נפרד.

פיאט 500 אבארת' החדשה 2010

פיאט 500 אבארת'. תגיע לישראל / צילומים: יצרן

באופן מעניין ובגלל המיצוב של אבארת' כמותג בפני עצמו, יזכו דגמי אבארת' לאולם תצוגה נפרד מהאחיות לקונצרן. השקת המותג בישראל תתחיל עם פיאט 500 אבארת' שתנחת אצלנו בחודש מרץ 2010. הגרסה העוצמתית למכונית הרטרו של החברה - פיאט 500 - תצוייד בגרסה מוגדשת (MultiAir) של מנוע ה-1.4 המוכר מאלפא רומיאו מי.טו, בעלת הספק מירבי של 135 כוחות סוס. כמו כן זכתה ה-500 לשדרוגים בתחום המתלים, בלמים - כמו גם נגיעות מתבקשות בתא הנוסעים עצמו.

השלב השני במתקפת המותג על ארץ הקודש יחל עם הגעת גרסת אבארת' לפיאט גרנדה פונטו החדשה (המכונה Evo) אשר תצוייד בגרסה מחוזקת של המנוע המדובר, עם 155 כוחות סוס. כמו כן, מציינים בפיאט כי ישקל יבוא דגמים נוספים (וחזקים יותר) בהתאם לרמת הביקוש.

פיאט פונטו אבארת'
פיאט פונטו אבארת'. גם היא תגיע

בסמל"ת מסרבים לדבר על מחירים, אך אפשר להעריך כי פיאט פונטו אבארת' תתומחר בסמוך למתחרה העיקרית (והמצליחה), סיאט איביזה FR. ועד אז, נשאר לנו לחכות לחודש מרץ.

לדגמי פיאט בישראל - פיאט
למאמר זה התפרסמו 0 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים