בחר רכב
רכב חדש 2020
רכב משנים קודמות

פולקסווגן פאסאט 2015 נחשפהפולקסווגן פאסאט, הדור השמיני: המימדים דומים, צריכת הדלק הופחתה והטכנולוגיה התקדמה. אצלנו בשנה הבאהמאת נועם ריין

אחרי הטיזרים, משחררת פולקסווגן פרטים רשמיים ראשונים על הפאסאט החדשה. הדור השמיני של מכונית המנהלים הקלאסית, שיוצג באוקטובר בתערוכת פריז, ישמור על מימדים דומים לאלו של הדור היוצא, וכמיטב המסורת - ישמור גם על העיצוב השמרני והמאופק. עם זאת, פולקסווגן לא חוסכת בחידושים הטכנולוגיים וברשימות האבזור שיוצעו עם הפאסאט החדשה.

פולקסווגן פאסאט החדשה תתפרש לאורך של 476.7 ס"מ, תוספת של 2 מ"מ בלבד לדגם הנוכחי. בסיס הגלגלים, לעומת זאת, צמח ב-8 ס"מ משמעותיים ל-279.1 ס"מ - מה שאמור לשפר את המרווח הפנימי ברכב. במימד הגובה קוצצה הפאסאט בכס"מ וחצי, אך אלו נוספו למימד הרוחב. המשקל העצמי הופחת בכ-85 ק"ג ביחס לפאסאט היוצאת.

פולקסווגן פאסאט 2015
פולקסווגן פאסאט 2015. מי שציפה למהפכה בעיצוב - יתאכזב / צילומים: יצרן
פולקסווגן עדיין לא משחררת פרטים על כל יחידות ההנעה, אך סביר שרובן ילקחו מתוך המבחר הקיים בקונצרן פולקסווגן. 10 מנועי בנזין ודיזל יוצעו עם הפאסאט החדשה, בהספקים שבין 120 ל-280 כ"ס. שני מנועים חדשים ומסקרנים נחשפו בכל זאת: הראשון, מנוע דיזל בנפח 2.0 ליטר עם הספק של 240 כ"ס, מומנט של 51 קג"מ והנעה כפולה. השני הוא מנוע היברידי-נטען ("פלאג-אין"), שיורכב ממנוע טורבו-בנזין (TSI) בהספק של 156 כ"ס, יחד עם מנוע חשמלי בהספק של 108 כ"ס - ויחד ייצרו השניים הספק משולב של כ-211 כ"ס. טווח הנסיעה על הסוללה בלבד יעמוד על 50 ק"מ, וטווח הנסיעה הכולל יתקרב ל-1,000 ק"מ. כל המנועים יצוידו במערכת "עצור וסע" לדימום מנוע בעמידה.

פולקסווגן פאסאט 2015

ברשימת האבזור ניתן למצוא מספר פריטים יחודיים, שרובם מוגדרים כאופציות בתוספת תשלום. בין היתר תציע הפאסאט מסך מידע בגודל ענק של 12.3 אינץ', תצוגה עילית של נתוני הרכב על השמשה הקדמית, מערכת "עצור וסע" המותאמת לנסיעה בפקקים, רדארים ובקרות שונות לניטור התנועה ומערכת חניה אוטומטית חדשה הכוללת אפשרות לחניה בניצב למדרכה עם הישבן כלפי חוץ (שימושי בסופרמרקט, למשל) וכן מערכת לחניה עם נגרר.

פולקסווגן פאסאט 2015

הדור השמיני של פולקסווגן פאסאט, כאמור, יוצג באופן רשמי בתערוכת הרכב של פריז בתחילת חודש אוקטובר. המחירים באירופה יתחילו ב-25,875 יורו - עליה זעומה ביחס לדור הנוכחי, שמחירו באירופה מתחיל ב-25,700 יורו. לישראל תגיע הפאסאט החדשה במחצית הראשונה של 2015.


לדגמי פולקסווגן בישראל - פולקסווגן
למאמר זה התפרסמו 0 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים