בחר רכב
רכב חדש 2018
רכב משנים קודמות

פולקסווגן טרנספורטר קליפורניה בישראל: מ-349,900 שקל

פולקסווגן קליפורניה


יבואנית פולקסווגן בישראל מתחילה בשיווק גרסת המולטיוואן "קליפורניה", עם ציוד טיולים מלא הכולל מיטה, ארונות בגדים ואפילו מטבח עם כירייםמאת מערכת iCar

לא בטוח שרבים מכירים את הקליפורניה של פולקסווגן, וככל הנראה בציבור מוכרת יותר דווקא הקליפורניה של פרארי. פולקסווגן קליפורניה הוא בעצם גרסה של הטרנספורטר, המשמשת כרכב פנאי משפחתי עם אוריינטציה לטיולים בטבע. הקליפורניה הינה גרסה Camper (מחנאות) אשר יוצרה עוד על בסיס גרסאות ראשונות של הטרנספורטר הוותיק, וכעת מגיעה לראשונה לישראל.

פולקסווגן קליפורניה

פולקסווגן קליפורניה בולט באבזור הייעודי המותאם לטיולים, ומציע מימדים גדולים ומרווחים מאוד בזכות בסיס גלגלים באורך 3 מטרים, אורך של 4.904 מטרים, רוחב של 1.904 מטרים וגובה של 1.990 מטרים (עם גג סגור). הקליפורניה מוצע בשתי רמות גימור: Beach ו-Ocean.ברמת הגימור Beach נמצא מנוע 2 ליטר דיזל בהספק של 150 כ"ס, עם תיבתDSG  בעלת 7 הילוכים והנעה קדמית. האבזור כולל מערכת בקרת אקלים מפוצלת לשלושה איזורים, מערכת מולטימדיה בגודל 6.3 אינץ' עם 6 רמקולים, נעילה חשמלית לדלת צד ימנית וחיישני חניה קדמיים ואחוריים עם מצלמה.

בתחום המחנאות ניתן למצוא בגרסה הזו שני מושבים בשורה השנייה ושני מושבים בשורה השלישית הנפתחים למיטה זוגית (כולל מזרון) בגודל 2.0X1.4 מטר, גג נפתח ידנית למיטה (כולל מזרון) בגודל 2.0X1.2 מטר, שולחן מתקפל מאוחסן בדלת ההזזה, שני כיסאות פיקניק המאוחסנים בדלת ההרמה האחורית, צלייה מובנית כולל עיגונים לחיבורי יתדות על מוטות הצלייה וכמובן וילונות הצללה ברכב. רמת הגימור הזו אינה מגיעה עם מערכות בטיחות אקטיביות כסטנדרט, וניתן בתוספת תשלום להתקין מערכת מובילאיי בהתקנה מקומית וכן להוסיף בקרת שיוט אדפטיבית ובלימת חירום אוטונומית מקורית.

פולקסווגן קליפורניה

ברמת הגימור Ocean נמצא מנוע 2 ליטר דיזל בהספק של 204 כ"ס, עם אותה תיבת DSG והנעת 4X4. בנוסף לאבזור של ה-Beach נמצא בגרסה הזו גם מערכת מולטימדיה עם 8 רמקולים, מושבים קדמיים מתחממים, חלונות כהים מאחור ונעילה חשמלית לדלת האחורית. כאופציה ניתן להוסיף חבילת צבע באדום, כחול או אפור שכוללת חיפוי סביב המיטה העליונה, רצפת פרקט, פס קישוט בדשבורד, פנסי LED, ריפוד עור משולב אלקנטרה, מערכת לשטיפת הפנסים, תאורה בגג הנפתח ותאורת מדרגה. בתחום המחנאות יש בנוסף גם פתיחה חשמלית לגג, תאורה לילית באיזור מיטת הגג, ובמקום שני מושבים בשורה השנייה נמצא מטבח מאובזר בשקע V230, כיור, כיריים עם כיסוי זכוכית, תא קירור בנפח 42 ליטר, מתקן עבור מכל גז, שולחן עבודה נפתח מיחידת המטבח, יחידת אחסון למטבח ויחידת אחסון מעל שורת המושבים השלישית וארון בגדים עם מראה. בתחום הבטיחות מציעה ה- Ocean מערכת לזיהוי רכב בשטח מת, אך גם גרסה זו אינה מגיעה עם מערכות בטיחות אקטיביות כסטנדט וניתן להוסיפן בתשלום.

פולקסווגן קליפורניה

פולקסווגן טרנספורטר קליפורניה - מחירים:

פולקסווגן קליפוניה Beach יעלה 349,900 שקל
פולקסווגן קליפוניה Ocean יעלה 439,900 שקל


למאמר זה התפרסמו 0 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים