סקודה קארוק יורד לשטח

סקודה קארוק יורד לשטח


הכירו את סקודה קארוק סקאוט: רמת גימור חדשה לרכב הפנאי הקומפקטי עם עיצוב קשוחמאת רן סגל
 
לדגמי סקודה היו בעבר גרסאות פנאי לדגמים הרגילים שענו לשם Scout, כמו למשל באוקטביה סטיישן או בסקודה ראפיד ספייסבק סקאוטליין ששווקה כאן. גרסאות אלו הוסיפו לרכבים מראה שטח מסויים שכלל מגיני פלסטיק שחורים והגבהת מרכב קלה, כמו גם סמלים שמציינים את רמת הגימור. כעת, סקודה מציגה את גרסת הסקאוט לרכב הפנאי שלה - קארוק סקאוט. ההשקה הרשמית תתקיים בתערוכת פריז שתיפתח לציבור ב-4 באוקטובר.

סקודה קארוק סקאוט
 
לסקודה קארוק סקאוט עיצוב מוחצן יותר הכולל גימורים כסופים למגיני הפלסטיק השחורים שכעת גם מופיעים בקשתות בתי הגלגלים, חישוקים קלים בגודל 18 אינץ' וכאופציה יהיה ניתן לבחור בחישוקי 19 אינץ' - אם כי הגדלת החישוקים לא בהכרח תסייע ליכולת השטח. בנוסף, ישנם גם חלונות כהים ולוגו Scout על מגני הבוץ הקדמיים. בניגוד לגרסאות סקאוט קודמות של סקודה, במקרה של הקארוק אין הגבהה נוספת של המרכב והוא ימשיך להסתפק במרווח גחון צנוע של כ-17.5 ס"מ.
 

פנים הרכב מקבל עיצוב חדש בגווני חום ושחור עם כיתוב "סקאוט", כמו גם הגה מצופה עור, תאורת לד ותאורת אווירה. ישנו בורר מצבי נהיגה עם מצב "שטח" וכאופציה יוכלו הלקוחות לשדרג ללוח מחוונים דיגיטאלי ולהוסיף גם תא מטען חשמלי.

סקודה קארוק סקאוט
 
הקארוק סקאוט ישווק עם הנעה כפולה בלבד ובשלוש גרסאות מנוע: מנוע בנזין בנפח 1.5 ליטר בהספק של 150 כ"ס, מנוע דיזל בנפח 2.0 ליטר בהספק של 150 כ"ס או מנוע דיזל בנפח זהה ובהספק של 190 כ"ס. המנועים משודכים לתיבה רובוטית כפולת מצמדים עם 7 הילוכים (בגרסת הדיזל בעלת 150 כ"ס ישנה גם תיבה ידנית עם 6 הילוכים).


מצ'מפיון מוטורס, יבואנית סקודה בישראל, נמסר כי הייבוא נמצא בבדיקה.

לדגמי סקודה בישראל – סקודה
 
למאמר זה התפרסמו 1 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


1. 1  שוין

76,01.08.2018
ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים