בחר רכב
רכב חדש 2020
רכב משנים קודמות

סקודה קארוק: גם בעיצוב ספורטיבי

סקודה קארוק: גם בעיצוב ספורטיבי


אחרי הקארוק סקאוט, סקודה מציגה גרסה נוספת לרכב הפנאי הקומפקטי שלה. קבלו את סקודה קארוק ספורטליין עם מנוע בהספק של 190 כ"ס והנעה כפולהמאת רן סגל
 
לפני כחודשיים הציגה סקודה את הקודיאק RS – גרסת הביצועים של רכב הפנאי הגדול. כעת, האח הקטן מקבל גרסה בעיצוב ספורטיבי. הכירו את סקודה קארוק ספורטליין שמצטרף לקארוק סקאוט שנחשף רק לפני מספר ימים. ההשקה הרשמית תתקיים בתערוכת פריז שתיפתח לציבור ב-4 באוקטובר.

סקודה קארוק ספורטליין
 
הקארוק ספורטליין ישווק עם ארבעה סוגי מנועים. מנוע טורבו-בנזין בנפח 2.0 ליטר בעל הספק של 190 כ"ס יוצע בלעדית לגרסת הספורטליין והוא החזק ביותר מבין כל גרסאות הקארוק. כמו כן יוצע גם מנוע טורבו-דיזל בנפח 2.0 ליטר המספק גם הוא 190 כ"ס. מנועים אלו ישודכו לתיבה רובוטית כפולת מצמדים בעלת 7 הילוכים והנעה כפולה.
 

בנוסף לכך יוצעו גם המנועים המוכרים מהגרסאות הרגילות. מנוע טורבו-דיזל בנפח 2.0 ליטר, בהספק של 150 כ"ס ומנוע טורבו-בנזין בנפח 1.5 ליטר, גם הוא בהספק של 150 כ"ס. גרסאות אלו ישודכו לתיבה ידנית בעלת 6 הילוכים או לתיבה רובוטית כפולת מצמדים בעלת 7 הילוכים ולהנעה קדמית (אופציה להנעה כפולה בגרסת ה-1.5 ליטר).
 
הדבר הבולט ביותר בסקודה קארוק ספורטליין הם הפגושים בעיצוב ספורטיבי והחישוקים הקלים השחורים בגודל 18 אינץ' (חישוקי 19 אינץ' יוצעו כאופציה). בנוסף לכך הוצמד לוגו "ספורטליין" על מגיני הבוץ הקדמיים. בנוסף לכך חלקים חיצוניים נצבעו בשחור, כמו המראות ופסי הגג.

סקודה קארוק ספורטליין
 
בפנים הרכב נמצא מושבים ספורטיביים יותר בצבע שחור עם תפירה כסופה והגה בעיצוב ספורטיבי מצופה עור וגם הוא עם תפירה כסופה. דוושות אלומיניום, דיפוני גג בצבע שחור ותאורת אווירה ישלימו את העיצוב הספורטיבי.
 
סקודה תציע בקארוק ספורטליין לוח מחוונים דיגיטאלי כאופציה. בניגוד לגרסאות אחרות, בספורטליין התווספה תצוגה נוספת וספורטיבית יותר – מד הסל"ד עובר למרכזו של לוח המחוונים ותצוגת המהירות בתוכו.

סקודה קארוק ספורטליין
 
מצ'מפיון מוטורס, יבואנית סקודה בישראל, נמסר כי הייבוא נמצא בבדיקה.
 
לדגמי סקודה בישראל – סקודה
 
למאמר זה התפרסמו 0 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים