סקודה עם 7 מושבים: קווים לדמותו של רכב הפנאי הבאסקודה תציג בתערוכת ז'נבה את רכב הקונספט ויז'ן S, שאמור לתת יותר מרמז לקראת האח הגדול של היטי שיושק בקרובמאת נועם ריין

כבר כמה שנים טובות מבטיחים בסקודה לייצר אח גדול ליטי, והיום נעשה עוד צעד לקראת הרגע הזה כאשר נחשפו תמונות ופרטים ראשונים של רכב הקונספט סקודה ויז'ן S. רכב הפנאי המגודל, שבעתיד אולי יקרא בשם "סקודה קודיאק", אמור להציע 7 מקומות ישיבה ולהתחרות במיצובישי אאוטלנדר וניסאן אקסטרייל, וככל הנראה הוא יתכתב עם שפת העיצוב של הסופרב החדשה.


סקודה Vision S. לראשונה בסקודה - 7 מושבים / איורים: סקודה

באופן חריג, סקודה מצרפת לאיורים גם נתוני מידות. רכב הקונספט יהיה באורך של 470 ס"מ, ברוחב של 191 ס"מ ובגובה של 168 ס"מ. האורך והגובה זהים לאלו של מיצובישי אאוטלנדר, ונתון הרוחב החריג נובע מהעובדה שמדובר במכונית קונספט - וסביר להניח שלא נראה נתונים דומים במציאות. היצרנית מבטיחה "מרחב נדיב לשישה נוסעים", ומכיוון שבעבר ההצהרות היו על רכב פנאי עם 7 מקומות ישיבה, כנראה שהכסא השביעי יהיה קטן יחסית נוסח מאזדה 5.העיצוב, כך סקודה, "כוחני אך פונקציונאלי". הקווים חדים ברובם, אך הזוויות שלהם - בעיקר על מכסה המנוע, וכן זווית הגג המשתפל לאחור, יוצרים מראה דינאמי שמזכיר מאוד את זה של הסופרב. שני אלמנטים שלא מוכרים מדגמים אחרים של סקודה ומופיעים כאן הם הפס התחתון המעודן והבולט בתחתית הגריל הקדמי, וכן קו התאורה הרוחבי שחוצה את הפגוש האחורי. מעבר לזה מציינת סקודה כי שולבו ברכב אלמנטים של קריסטל כמחווה לאמנות הצ'כית. רק ברכב הקונספט, כמובן.סביר להניח שנראה את הדגם הסופי לקראת תערוכות הרכב בקיץ של 2016, והיבואנית צ'מפיון מוטורס מתכננת להשיק אותו בישראל ברבעון האחרון של השנה.


לדגמי סקודה בישראל - סקודה
למאמר זה התפרסמו 1 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


1. אני מצפה למתיחת פנים לאוקטביה... (לת)  

,02.02.2016
ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים