בחר רכב
רכב חדש 2020
רכב משנים קודמות

סקודה סיטיגו מתחדשת

סקודה סיטיגו מתחדשת


צ'מפיון מוטורס, יבואנית סקודה בישראל, משיקה את מתיחת הפנים לסקודה סיטיגו. המחיר: מ-60,990מאת רן סגל
 
יבואנית סקודה בישראל, צ'מפיון מוטורס, משיקה את הגרסה המחודשת לסקודה סיטיגו. הסיטיגו הושקה לראשונה בשנת 2011 יחד עם אחיותיה התאומות - פולקסווגן אפ! וסיאט מי, כחלק מפרוייקט מכוניות המיני של קונצרן פולקסווגן. כבר בהשקתה בארץ בשנת 2012, הייתה הסיטיגו מכונית המיני ראשונה עם מערכת בלימה אוטונומית. כעת, 6 שנים לאחר השקת הדגם, עוברת סקודה סיטיגו מתיחת פנים עיצובית.

סקודה סיטיגו
 

מנוע וביצועים

יחידת ההנעה בסיטיגו המחודשת נותרה כשהייתה. מדובר במנוע בנפח 1 ליטר המספק 60 כ"ס ומומנט של 9.6 קג"מ, ומשודך לתיבת הילוכים ידנית או רובוטית חד מצמדית. ההאצה ל-100 קמ"ש אורכת 14.4 שניות עם התיבה הידנית ו-16.7 שניות בגרסה הרובוטית, והמהירות המירבית היא 171 קמ"ש. צריכת הדלק המוצהרת במסלול משולב עומדת על 22.7 ק"מ לליטר בגרסה הידנית ו-23.2 ק"מ לליטר בגרסה הרובוטית.
 

עיצוב חיצוני

סקודה סיטיגו המחודשת קיבלה עיצוב מחודש לפגוש עם מכסה מנוע וגריל התואמים את שאר דגמי סקודה העכשוויים. הפנסים הקדמיים כוללים כעת אורות גבוהים משופרים באמצעות נורות נפרדות ותאורת יום מסוג לד. כסטנדרט יוצעו חישוקי 14 אינץ' וחלונות אחוריים מושחרים. צבע הירוק המטאלי המוכר של סקודה יוחלף בצבע "ירוק קיווי לא מטאלי" וישנה גם אפשרות לצביעת הגג והמראות בלבן או שחור.

סקודה סיטיגו - כחולה
 

אבזור פנים ובטיחות

סקודה מציינים כי כעת איכות החומרים גבוהה מבעבר, ולסיטיגו לוח מחוונים בעיצוב חדש המציג יותר מידע, מערכת שמע חדשה הכוללת מסך עם תצוגה צבעונית, 6 רמקולים, דיבורית בלוטות' וכניסה לכרטיס SD ושקע USB. במסגרת פתרונות אחסון האופייניים של סקודה מציעה הסיטיגו המחודשת תא ייעודי למטריה תחת מושב הנהג, תא לאחסון משקפיים בתא הכפפות ומעמד מקורי לטלפון הסלולרי עם חיבור מהיר ואפליקציה ייעודית למשתמשי אייפון ואנדרואיד.
 
סקודה סיטיגו תמשיך להימכר עם מערכת City Safe אשר מתריעה מפני התנגשות מלפנים ואף מבצעת בלימת חירום במהירות עירונית של עד 30 קמ"ש. בנוסף ישנה מערכת מובילאיי בהתקנה מקומית.
 
סקודה סיטיגו - דשבורד

ב-3 הרבעונים הראשונים של השנה נמכרו בישראל 325 יחידות של סקודה סיטיגו. אגב, המתחרות הקוריאניות יונדאי i10 וקיה פיקנטו מכרו באותה תקופה למעלה מ-16,000 מכוניות...
 

סקודה סיטיגו - מחירים

סקודה סיטיגו ידנית - 60,990 שקל
סקודה סיטיגו רובוטית - 67,990 שקל


לדגמי סקודה בישראל – סקודה
 
למאמר זה התפרסמו 0 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים