בחר רכב
רכב חדש 2020
רכב משנים קודמות

סקודה אוקטביה RS המחודשת בישראל: מ-220,000 שקל

סקודה אוקטביה RS המחודשת בישראל: מ-220,000 שקל


צ'מפיון מוטורס מתחילה בשיווק גרסת ה-RS הספורטיבית של סקודה אוקטביה עם 245 כ"ס ולא מעט מערכות בטיחותמאת רן סגל
 
גרסאות ה-RS לסקודה אוקטביה היו קיימות כבר מהדור הראשון, אי שם ב-1996. באותם ימים הן נקראו vRS וסיפקו 180 כ"ס, הספק שגם כיום מוצע באחת הגרסאות של האוקטביה. הסמל הספורטיבי דרך אגב - נשאר זהה גם היום. כעת מגיעה לישראל סקודה אוקטביה RS לאחר מתיחת פנים, כשנה לאחר הגעתה של מתיחת הפנים לאוקטביה הרגילה

אוקטביה RS - מסלול
 
לאוקטביה RS המחודשת מנוע TSI בנפח 2.0 ליטר, המספק 245 כ"ס (25 כ"ס יותר מהגרסה ששווקה בישראל עד כה) ומומנט של 37.7 קג"מ (2.7 קג"מ יותר) המושגים כבר ב-1600 סל"ד נמוכים. לראשונה בדגם זה המנוע משודך לתיבה רובוטית דו-מצמדית (DSG) בעלת 7 הילוכים (עד כה זו היתה תיבה עם 6 הילוכים). ההאצה ל-100 קמ"ש אורכת 6.6 שניות (0.3 שניות מהר יותר) וצריכת הדלק המוצהרת במסלול משולב עומדת על 15.6 ק"מ לליטר. לאוקטביה RS מערכת DCC עם מתלים אדפטיביים שהונמכו ב-1.4 ס"מ לעומת הגרסה הרגילה והיא מצויידת גם בדיפרנציאל עם נעילה אלקטרו-מכאנית.
 

סקודה אוקטביה RS מציגה רשימת אבזור מכובדת, הכוללת בין היתר מערכת מולטימדיה עם מסך מגע בגודל 8 אינץ', תאורת לד, גג פנוראמי חשמלי, חישוקים בגודל 19 אינץ', חיישני חנייה קדמיים ואחוריים עם מצלמת רוורס, מערכת שמע עם 10 רמוקלים וסאבוופר, הנעה ללא מפתח, מחשב דרך צבעוני, בקרת אלקים מפוצלת ומושבים ספורט קדמיים מתכווננים חשמלית בריפוד אלקנטרה.

אוקטביה RS - הגה
 
בתחום הבטיחות, כמו הגרסה המשפחתית, באוקטביה RS נמצא מערכות בטיחות מתקדמות כגון בקרת סטייה מנתיב עם היגוי אקטיבי, מערכת התרעה על שמירת מרחק עם בלימה אוטונומית במצבי חירום, מערכת ניטור רכב בשטח מת, בקרת שיוט אדפטיבית, התרעת עייפות לנהג ועוד.

אוקטביה RS - צד
 
הופעתה של גרסת ה-RS מובחנת מהגרסאות הרגילות על ידי עיצוב פגושים אגרסיבי יותר, גריל בצבע שחור מבריק, מראות צד בצבע שחור, חלונות אחוריים מושחרים, סופיות אגזוז בצבע שחור מבריק וכמובן סמלי RS. הצבע הכחול, שהיה סימן ההיכר של האוקטביה RS לפני מתיחת הפנים, לא ישווק יותר. במקום זאת ניתן יהיה לבחור את האוקטביה הספורטיבית בצבעים לבן, שחור, אפור ושני גוונים של אדום.

אוקטביה RS - מושבים
 
סקודה אוקטביה RS תעלה 219,990 שקל, התייקרות של 7,000 שקל לעומת הדגם היוצא.
 
 
לדגמי סקודה בישראל - סקודה
 
למאמר זה התפרסמו 0 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים