סקודה אוקטביה החדשה בישראלסקודה אוקטביה מתוחת הפנים הגיעה ארצה עם מפרט עדכני, עיצוב מחודש ורמת בטיחות גבוהה מבעבר
מאת בן חסון

לאחר שסיים לבסס את מעמדה של סקודה אוקטביה [לחוות דעת על הרכב החדש - סקודה אוקטביה] כמכונית אמינה, פרקטית ואיכותית בעזרתם האדיבה של נהגי המוניות, מנסה יבואן סקודה להגדיל את מכירות סקודה אוקטביה בשוק הפרטי. וכיצד יעשה זאת? סקודה אוקטביה זכתה למתיחת פנים וכעת היא נוחתת בארץ עם מספר עדכונים.

 

העיצוב החיצוני זכה ליחידות תאורה חדשות מלפנים, פגוש חדש ועדכון לשבכה הקדמית. מאחור השינויים קלים יותר אך קיימים וכוללים יחידות תאורה מעודכנות ופגוש חדש.

תא הנוסעים זכה גם הוא לשדרוג הכולל גלגל הגה חדש ומספר נגיעות בקונסולה המרכזית.

סקודה אוקטביה החדשה 2010

סקודה אוקטביה החדשה. תא הנוסעים שודרג קלות / צילומים: יצרן

השינוי המרכזי בהיצע הוא החלפת מנוע הבנזין, 2.0 ליטר ו-150 כ"ס, במנוע טורבו בנזין בנפח 1.8 ליטר המפיק 160 כ"ס. זה משודך לתיבת הילוכים רובוטית כפולת מצמדים (DSG) בעלת 7 הילוכים. שאר יחידות הכוח נותרו ללא שינוי, וסקודה אוקטביה תמשיך להציע את מנוע הדיזל החביב על נהגי מוניות, בנפח 1.9 ליטרים והספק של 105 כוחות סוס, כמו גם את יחידת ה-TDI החדשה יותר, בנפח 2.0 ליטר והספק של 140 כוחות סוס. בבסיס ההיצע תמשיך לעמוד יחידת ה-1.6 ליטר עם 102 כוחות סוס.

 

בנוסף, תוצע גם גרסת סטיישן שימושית – סקודה אוקטביה קומבי - אך רק עם מנוע הבנזין הבסיסי בנפח 1.6 ליטרים, או עם יחידת הדיזל בנפח 1.9 ליטרים.

 

אבזור הבטיחות שודרג וכולל מעכשיו 6 כריות אוויר ומערכת בקרת יציבות כסטנדרט החל מהדגם הבסיסי – שלא כמו בדגם היוצא, בו הוצעו 4 כריות אוויר בלבד בדגם הבסיסי.

 

המחיר של לסקודה אוקטביה 1.6 אמביינט הכוללת מערכת בקרת יציבות, ציפוי עור לידית ההילוכים וגלגל ההגה ומחשב דרך עומד על 118,000 שקל ויגיע עד ל-156,000 שקל לגרסה הכוללת מנוע הטורבו בנזין ברמת גימור אלגנס שמוסיפה חישוקים קלים, מערכת בקרת אקלים מפוצלת וריפוד משולב בד-עור למושבים ופנסי ערפל.

לעמוד הדגם של סקודה אוקטביה במדריך הרכב - סקודה אוקטביה

לעמוד הדגם של סקודה אוקטביה קומבי במדריך הרכב - סקודה אוקטביה קומבי

לדגמי סקודה בישראל - סקודה
למאמר זה התפרסמו 2 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


1. סקודה  משווקי סקודה עושים כל שיכולים לחדור לשוק הרכב גם ל...

א...,11.08.2009

2. אתה צודק אבל איזה אוטו  אתה צודק . חלפים יקרים , טיפולים יקרים , דורש איתו...

מוישה,21.10.2009
ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים