סיטרואן C5 איירקרוס מתחדשת

סיטרואן C5 איירקרוס מתחדשת


סיטרואן חשפה את מתיחת הפנים של הג'יפון הקומפקטי C5 Aircross, ללא שינויים ביחידות ההנעה. לישראל היא תגיע בתחילת 2023מאת: רן סגל
 
סיטרואן חשפה מתיחת פנים חיצונית ופנימית לרכב הפנאי C5 איירקרוס, כאשר מנעד יחידות ההנעה נותר זהה. מקבוצת לובינסקי, יבואנית סיטרואן בישראל, נמסר כי ה-C5 איירקרוס המחודש צפוי להגיע ארצה לקראת תחילת שנת 2023.

סיטרואן C5 איירקרוס המחודשת
 
העיצוב החיצוני עבר עדכון בולט בחזית הרכב, כאשר סיטרואן נוטשת את חלוקת שלוש הקומות של הפנסים וה-C5 איירקרוס המחודשת מקבלת צמד יחידות תאורה חדשות הכוללות תאורת לד יום בסגנון X, בדומה ל-C4, המתחברות יחדיו בסבכה העליונה. זו כוללת כעת גם סמל קדמי מושחר בנוסף לזה האחורי.
 

עיצוב הפגוש חדש לגמרי, מזכיר במעט את זה של ה-C3 איירקרוס עם הגימורים הזוויתיים בסבכה התחתונה, וכונסי אוויר צידיים גדולים יותר. מאחור השינוי פחות בולט ומדובר למעשה בפנסים אחוריים בעיצוב חדש ובפרופיל נפגוש חישוקים חדשים כאשר סממן כריות ה"איירבאמפ" עודנו קיים וצבע הגימורים בהן תואם לזה של כונסי האוויר הצידיים.

סיטרואן C5 איירקרוס המחודשת
 
השינוי מבפנים נוגע למרכז הדשבורד והקונוסלה המרכזית, כאשר ה-C5 איירקרוס המחודשת מקבלת מסך מולטימדיה גדול יותר (10" לעומת 8" כיום) וזקוף כך שבהתאם פתחי המיזוג המרכזיים עברו תחתיו. בקונסולה המרכזית ישנו כפתור בורר הילוכים במקום ידית ההילוכים האלקטרונית ונוסף עוד שקע USB.

סיטרואן C5 איירקרוס המחודשת
 
אורכה של ה-C5 איירקרוס (450 ס"מ) המעודכנת נותר זהה, כמו גם אורך בסיס הגלגלים (273 ס"מ), מרווח הגחון (23 ס"מ) ונפח תא המטען (720 ליטרים בבנזין ובדיזל ו-600 ליטרים בפלאג-אין). שאר המידות עודכנו בשיעורים של 1-2 ס"מ לאור שינויי העיצוב. בנוסף ישנן אפשרויות התאמה אישיות חדשות עם חבילות צבע בשחור מבריק, כרום כהה, ברונזה וכחול, לצד צבע חיצוני חדש בגוון כחול כהה.
למאמר זה התפרסמו 0 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים