בחר רכב
רכב חדש 2020
רכב משנים קודמות

סיטרואן קקטוס מקבל תיבה אוטומטית

סיטרואן קקטוס


הג'יפון הקטן של סיטרואן זוכה לתיבה אוטומטית עם מנוע הטורבו, במחיר השקה של 100,000 שקלים. בנוסף מציגה סיטרואן מערכת מולטימדיה חדשה לקהל הישראלימאת נועם ריין

אחרי כמעט שנתיים של מכירות עם תיבת הילוכים ידנית בלבד, סיטרואן קקטוס מקבל סוף סוף תיבה אוטומטית. התיבה, עם 6 הילוכים מתוצרת אייסין היפינית, מוכרת מדגמים אחרים של פיג'ו-סיטרואן - והיא תשודך למנוע ה-1.2 ליטר טורבו-בנזין. מנוע הבנזין האטמוספרי ומנוע הדיזל של הקקטוס ימשיכו להימכר עם תיבה ידנית בלבד.

סיטרואן קקטוס

התיבה החדשה מעלה את משקלו של הקקטוס ב-30 ק"ג, אך הנתון עדיין נשאר נמוך - 1,050 ק"ג בסך הכל. ביחס לגרסת הטורבו הידנית, הקקטוס האוטומטית מאיצה לאט יותר ב-4 עשיריות השניה ל-100 קמ"ש (9.7 שניות בסך הכל) אך צריכת הדלק שלה עדיפה במעט - 21.7 ק"מ לליטר באוטומטית לעומת 21.3 בידנית.בדומה ל-C3 שהושקה בתחילת השנה, גם הקקטוס יקבל 5 שנות אחריות מלאה (או 120,000 ק"מ). הרחבת האחריות תקפה גם לגרסה הידנית. הקקטוס האוטומטי זוכה גם לחישוקי "17 (לעומת "16 בידני) ולמערכת מובילאיי.

במקביל להשקתה של הקקטוס האוטומטית, מציגה היבואנית לובינסקי מערכת מולטימדיה חדשה עם חיבור קבוע לאינטרנט. המערכת, בדומה למערכת המקבילה של יבואנית טויוטה, כוללת מערכת הפעלה נפרדת (תחת השם Touch) ש"מתלבשת" על החומרה המקורית של הרכב. המערכת תוכננה בשיתוף עם חברת "פוינטר", והיא מציעה אפליקציות של וויז, רדיו אינטרנטי, מוקד חירום ומוקד תיאום ביקור במוסך, אפליקציות חניה, התראות למניעת שכחת ילדים ברכב ועוד.

סיטרואן קקטוס

ערכת זו שתוכננה בשיתוף עם חברת 'פוינטר' מציעה, בעזרת חיבור קבוע לרשת האינטרנט מגוון רחב מאוד של יישומים שמשדרגים בצורה חסרת תקדים את השימושיות ללקוח - ניווט מלא של וייז, רדיו אינטרנטי, לחצן חירום, אפליקציות חניה, קישורית מלאה למוקד לתיאום ביקורים במרכזי השירות, פונקציית מניעת שכחת ילדים ברכב ועוד.

המערכת תוצע בתשלום של 4,000 שקל, כאשר ברכישת רכב חדש תוצע המערכת ב"מחיר השקה" של 1,000 שקל. חבילת מנוי אינטרנט לשנה תעלה 50 שקל לחודש, ובמנוי ל-3 שנים - 30 שקל לחודש.

סיטרואן קקטוס

בנוסף מציעה היבואנית מהדורה מיוחדת של הקקטוס, תחת השם OneTone. גרסה זו, בניגוד לדגמי הקקטוס המוכרים, כוללת צביעה בצבע אחד בלבד (שחור או אפור) והיא מוסיפה למפרט את מערכת הטאץ', מצלמת רוורס וחיישני חניה.

סיטרואן קקטוס אוטומטי - מחירים:
1.2 אוט' FUN - מחירון 104,900 שקל, מחיר השקה: 99,000 שקל
1.2 אוט' OneTone - מחירון 109,900 שקל, מחיר השקה: 107,900 שקל

בימים הקרובים נפרסם כאן רשמים מנהיגה ראשונה בקקטוס האוטומטי.


לדגמי סיטרואן בישראל - סיטרואן
למאמר זה התפרסמו 0 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים