בחר רכב
רכב חדש 2020
רכב משנים קודמות

סיאט מציגה: לוח מחוונים דיגיטאלי

סיאט מציגה: לוח מחוונים דיגיטאלי


סיאט תחל להציע לוח מחוונים דיגיטאלי בגודל 10.25 אינץ' גם בדגמי האיביזה והארונהמאת רן סגל
 
סיאט הציגה בתחילת השנה לוח מחוונים דיגיטאלי ללאון ולאטקה וכעת גם הרכבים הקטנים יותר של המותג משתדרגים - הסופר מיני סיאט איביזה ורכב הפנאי הקטן סיאט ארונה. הארונה היא רכב הפנאי הקטן הראשון שמצויד בלוח מחוונים דיגיטאלי.

לוח המחוונים הדיגיטאלי יהיה בגודל 10.25 אינץ', ברזולוציית 1280X480 פיקסלים 133 dpi ובקצב רענון של 75 הרץ. בנוסף קיים חיישן תאורה להתאמה אוטומטית של עוצמת התאורה. נתונים אלו מאפשרים תצוגה חלקה ונוחה לקריאה. בדומה ללוח הקיים בפולקסווגן פולו למשל, הוא מאפשר לנהג לעבור בין שלוש תצוגות שונות. החל מתצוגת מחוונים קלאסית עם שעונים "אנאלוגיים" ועד הצגת מפת ניווט על מרבית שטח המסך. נוסף לכך ועל מנת לשמור על בטיחות הנהג, כאשר מתקבלת שיחת טלפון תקפוץ הודעה "פופ-אפ" על גבי לוח המחוונים, כך שאין צורך להביט אל מסך המולטימדיה או אל הטלפון עצמו.
 

תצוגת Classic מציגה מד מהירות ומד סל"ד "אנאלוגיים", כאשר ביניהם ניתן להציג את נתוני מחשב הדרך, המוסיקה, הטלפון, מערכות הבטיחות ואפילו את מפת הניווט. בנוסף, גם במרכז השעונים עצמם ניתן להציג מידע לפי בחירת הנהג.
תצוגת Digital מאפשרת הצגת מפה גדולה יותר כולל אפשרות זום. אפשרות תצוגה זו מסייעת לנהג בזמן הניווט. גם תצוגה זו מאפשרת הצגת מידע נוסף כמו נתוני מחשב הדרך למשל.
תצוגת Dynamic מציגה את הוראות הניווט באופן ברור וגדול וגם נתונים ממערכות הבטיחות המתקדמות כגון סטייה מנתיב, התרעת רכב בשטח מת והתרעת התנגשות.

לוח מחוונים דיגיטאלי - סיאט

בשלב זה עדיין לא ידוע האם המערכת תוצע גם בישראל. בפולקסווגן פולו, למשל, מציעה היבואנית את המערכת בהזמנה מיוחדת ובתוספת תשלום.
 
לדגמי סיאט בישראל – סיאט
 
למאמר זה התפרסמו 1 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


1. עלות ייצור נמוכה יותר   בסך הכל זה העתיד , תם עידן לוח השעונים הרגיל

אמנון,01.08.2018
ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים