סיאט מי וסקודה סיטיגו יערכו בכורה מקומית באוטומוטורהקרב על מכוניות המיני עולה מדרגה: סקודה סיטיגו וסיאט מי יוצגו בתערוכת אוטומוטור, לקראת פתיחת השיווק בהמשך השנה
מאת נועם ריין

האחיות הקטנות לבית צ'מפיון מוטורס מסתערות על השוק הישראלי. בתערוכת אוטומוטור, שתיפתח בגני התערוכה בחול המועד פסח, יוצגו לראשונה בישראל סקודה סיטיגו (Citigo) וסיאט מי (Mii), האחיות התאומות של פולקסווגן אפ!. השיווק של המכוניות ייפתח במחצית השניה של 2012, וכשזה יקרה הן צפויות למצוא את עצמן בתחרות עזה מול סוזוקי אלטו, קיה פיקנטו ופיג'ו 107, שכבר ביססו את אחיזתן בפלח השוק הלוהט.


סיאט מי 3 דלתות. בכותרת: סקודה סיטיגו עם 5 דלתות. אותה גברת בשינוי אדרת / צילומים: יצרן

סיאט מי וסקודה סיטיגו, מכוניות קטנטנות וחינניות למראה, מצוידות במנוע בנזין בנפח 1,000 סמ"ק כמקובל בקטגוריה, אשר נמכר בשתי גרסאות שונות - עם 60 או 75 כוחות סוס. המכוניות משווקות עם 3 או 5 דלתות, וככל הנראה השוק הישראלי יקבל את גרסת 5 הדלתות. תיבת ההילוכים היא ידנית וצריכת הדלק עומדת על כ-23 ק"מ לליטר בנסיעה משולבת. באירופה נמכרות המכוניות עם מערכת בטיחות עירונית המזהה סכנת התנגשות באמצעות חיישן לייזר ואף בולמת את הרכב באופן עצמאי, אך לא ידוע אם מערכת זו תופיע גם בגרסאות שיימכרו בישראל.

לדגמי סקודה בישראל - סקודה

לדגמי סיאט בישראל - סיאט

למאמר זה התפרסמו 2 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


1. האם המחשב לוקח את ההגה לידיו גם במכוניות הקטנות?  הכל עובר למען הבטיחות.

חי בעבר,21.03.2012

2. איזה רכב חמוד  אבל אני רוצה לראות את הפלואנס החשמלית בתערוכה

יוני,25.03.2012
ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים