בחר רכב
רכב חדש 2020
רכב משנים קודמות

סיאט איביזה Xcellence: גרסה חדשה לרכישה אונליין

סיאט איביזה Xcellence: גרסה חדשה לרכישה אונליין


יותר אבזור באותו מחיר: גרסה חדשה של סיאט איביזה תימכר באינטרנט בלבדמאת רן סגל
 
צ'מפיון מוטורס משיקה רמת גימור חדשה לאיביזה שתהייה זמינה אך ורק למזמינים באמצעים דיגיטאליים ולא תהייה זמינה באולמות התצוגה. מדובר בסיאט איביזה בעלת מנוע בנפח 1.0 ליטר המספק 115 כ"ס ומחירה יעמוד על 90,900 שקל. המחיר זול ב-90 שקלים מגרסת הבסיס Refernce ובנוסף לכך גרסת ה- Xcellenceכוללת אבזור שלא קיים כלל בגרסת ה"רפרנס" ואף לא ברמת הגימור "סטייל" שמעליה.
 
נוכל למצוא באיביזה "אקסלנס" אבזור כגון בקרת שיוט אדפטיבית, פנסי ערפל בתאורת לד עם תפקוד עוקב פניה, משענת יד קדמית, מערכת מולטימדיה בגודל 8 אינץ' ו-6 רמקולים עם שליטה מלאה מגלגל ההגה, וכן ידית הילוכים, בלם יד והגה מצופים עור (אלו קיימים מרמת "סטייל" ומעלה). כמו כן ישנה גם תאורת יום לד ופנסי לד אחוריים (אלו קיימים מרמת FR ומעלה) ומערכת כניסה והנעה ללא מפתח (קיים מרמת FR Pro ומעלה). בנוסף לכך נקבל גם חיישני חניה אחוריים, גימור כרום פנימי, ריפוד תקרה כהה ופסי סף דלת עם כיתוב שם הדגם.

סיאט איביזה - סטייל

כל תהליך הרכישה מתבצע בחמישה שלבים: בשלב הראשון הלקוח יבחר את צבע הרכב, צבע הריפודים ותוספות שונות בתשלום (כגון מעמד לסלולרי). לאחר מכן הלקוח ימלא פרטים אישיים ואת המועד בו ירצה לקבל את רכבו. הלקוח ימלא את פרטי כרטיס האשראי לטובת תשלום מקדמה. בשלב הבא הלקוח ימלא טפסים הנדרשים להשלמת הרכישה וישלים את מלוא התשלום על רכבו. סיום התהליך הוא בבחירת נקודת מסירת הרכב ללקוח.
 

צביקה לוי, מנהל חטיבת SEAT בצ'מפיון מוטורס: "כמותג רכב הפונה כבר קרוב לעשור לקהל צעיר בשלל אמצעים דיגיטליים, זה אך טבעי שנוביל מהלך חדשני מסוג זה. אנו בטוחים כי קהל הלקוחות שלנו יוכל ליהנות מחוויית רכישה Online של הסופר מיני הפופולרית בישראל, בגרסה ייחודית ובמחיר אטרקטיבי במיוחד".

סיאט איביזה - FR
 
רונית בן עזרי, מנהלת פיתוח עסקי, צ'מפיון מוטורס: "אחד הצעדים האסטרטגיים והמרכזיים שלנו בצ'מפיון מוטורס הינו המעבר למיקוד בלקוח. צעד זה מחייב היכרות עמוקה עם לקוחותינו הקיימים והפוטנציאליים ויכולת להציע להם פתרונות רבים ומגוונים בהתאם לצרכיהם המשתנים. אנו רואים במהלך רכישת כלי רכב בדיגיטל את אחת הסנוניות הראשונות לדרך זו, אנו נמשיך לתקשר עם הלקוח ולהנגיש לו את שירותנו בזמן ובמקום שיתאימו לו לפי צרכיו".
 
ג'קי הר ציון, מנהל תחום הדיגיטל, צ'מפיון מוטורס: "כחלק מהדגש ששמה צ׳מפיון מוטורס על נושא החדשנות בכלל והדיגיטל בפרט, מהלך ה-e-commerce הינו צעד חשוב באבולוציית רכישת הרכב. הרגלי הצריכה ב- online תופסים נפח גדל והולך בשוק המודרני, הגיע זמנו של עולם הרכב להציע חווית רכישה דיגיטלית דרך המובייל והמחשב האישי. בנינו פלטפורמה שתציע חוויה חדשה ורכישת online, דרך הערוצים הדיגיטליים".
 
לדגמי סיאט בישראל - סיאט
 
למאמר זה התפרסמו 1 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


1. צעד ראשון לחיסול הסוכנויות  מצד שני על האחרות יש הנחות. תמחור טוב סך הכל לרכב ...

א,09.07.2018
ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים