בחר רכב
רכב חדש 2020
רכב משנים קודמות

סוזוקי סלריו בישראל החל מ-58,990 שקלסוזוקי סלריו נוחתת סוף סוף בישראל עם מחיר אטרקטיבי, מרווח שיתחרה בגדולות שבקטגוריה והבטחה לצריכת דלק מרשימה במיוחדמאת פבל צ'רניצקי 

חברת מכשירי תנועה, יבואנית סוזוקי לישראל, החלה היום בשיווק מכונית המיני החדשה שלה - סוזוקי סלריו. הסלריו החדשה נכנסת לנעליהן הגדולות מאוד של סוזוקי אלטו וספלאש, בכך שהלכה למעשה היא מחליפה את שתיהן. מבחינת מידות, הסלריו נמצאת פחות או יותר בין שתיהן, בעוד שמבחינת מחיר, היא דווקא קרובה יותר לאלטו, וזה תמיד טוב.

לעמוד הדגם בקטלוג iCar: סוזוקי סלריו

מידותיה של סוזוקי סלריו מציבות אותה בחלק העליון של הקטגוריה. עם 360 ס"מ לאורך היא אמנם קצרה משברולט ספארק שאורכה 363 ס"מ ויונדאי i10 שאורכה 366 ס"מ, אבל ארוכה מהשלישייה לבין פיג'ו-סיטרואן-טויוטה, להן רק 346 ס"מ בין הפגושים. דווקא במימד הרוחב (160 ס"מ) נופלת הסלריו מכל מתחרותיה למעט הספארק, אך בכל זאת יש מאחור מספיק מקום לשני מבוגרים או שלושה ילדים קטנים.

סוזוקי סלריו

בסיס הגלגלים ותא המטען של הסלריו הם הגדולים בקטגוריה, עם 242.5 ס"מ ו-254 ליטר. בסיס הגלגלים גדול מזה של ה-i10 (והספארק, שזהה לה) ב-3.5 ס"מ בעוד היחידה שמתקרבת אליו היא השלישיה לבית פולקסווגן-סיאט-סקודה עם 242 ס"מ בין הסרנים. נפח תא המטען כאמור גם הוא גדול מהמתחרות, כאשר השניה היא ה-i10 עם 252 ליטר.

סוזוקי סלריו

סוזוקי סלריו מושקת בישראל בשתי גרסאות - ידנית ורובוטית חד מצמדית. שתיהן תוצענה באותה רמת גימור ועם אותו מנוע. המנוע של הסלריו הוא 1.0 ליטר עם שלושה צילינדרים שמגיע אליה מהאלטו, ומפיק 68 כ"ס ו-9.2 קג"מ. תיבות ההילוכים שתיהן בעלות חמישה הילוכים, ועם שתיהן מבטיחה היצרנית צריכת דלק ממוצעת של 23.2 ק"מ לליטר, 27 ק"מ לליטר בנסיעה בינעירונית, ו-19.6 ו-18.8 ק"מ לליטר בנסיעה עירונית עם התיבה הידנית והרובוטית בהתאמה.

סוזוקי סלריו

רשימת האבזור של סוזוקי היא בדיוק מה שלמדנו לצפות מהיצרנית היפנית השמרנית. כל מה שצריך, ומעט מאוד מעבר לזה. הסלריו כאמור תשווק בגרסה אחת - GLX, שהיא המאובזרת ביותר מבין הגרסאות המוצעות בעולם. הרשימה כוללת חישוקי סגסוגת בקוטר 14 אינץ', ארבעה חלונות חשמל, דיבורית בלוטות נשלטת מההגה, מראות חשמל, מערכת מובילאיי ועוד.

סוזוקי סלריו

בסך הכל מדובר על רשימת אבזור סטנדרטית למדי ביחס לקטגוריה. לא עניה במיוחד, אבל גם לא פורצת דרך עם פריטים כמו מערכת בלימת החירום האוטומטית של שלישיית סקודה-סיאט-פולקסווגן או מערכת המולטימדיה של שברולט ספארק. במהלך החודש הראשון לשיווק הסלריו יקבלו הלקוחות מערכת מולטימדיה או חבילת עיצוב עם בתי גלגלים וחצאיות צד שחורות, הטבה בשווי של כ-4,600 שקלים.

סוזוקי סלריו

סוזוקי סלריו - מחירים וגרסאות:
סוזוקי סלריו 1.0 ידנית - 58,990 שקל
סוזוקי סלריו 1.0 רובוטית - 65,990 שקל

לדגמי סוזוקי בישראל - סוזוקי
למאמר זה התפרסמו 0 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים