בחר רכב
רכב חדש 2020
רכב משנים קודמות

סוזוקי איגניס חוזרתסוזוקי חושפת תמונות ראשונות של האיגניס החדשה שתוצג בתערוכת טוקיו. תהיה עירונית עם "מרווח גחון גבוה ויכולות לצלוח שבילים קשים"מאת פבל צ'רניצקי

נראה שקאמבקים, כמו גם כניסה לכל חלל אפשרי בנישת הג'יפונים הוא התחביב האחרון של סוזוקי. אחרי שהשיקה את הקרוסאובר שזכה להצלחה מטאורית, החליטה כנראה שיש מקום לעוד כמה דגמים באותו הסגמנט. הויטארה, שאחת השאלות הגדולות ביותר שנשאלות עליו היא "מה ההבדל בינו לאבין הקרוסאובר" הגיע לאחרונה ובקרוב תצטרף אליו ואל הקרוסאובר. סוזוקי באלנו, שאין לה שום קשר לעולם הג'יפאות היא האחראית (השניה) על חלק ה"קאמבק".

סוזוקי איגניס 2016
סוזוקי איגניס החדשה. מתקמבקת
כעת סוזוקי מחליטה לעשות קאמבק נוסף וחושפת תמונות ראשונות של סוזוקי איגניס החדשה, שכלל הנראה תצטרף אל ליין הדגמים של סוזוקי בשנה הבאה.

אם מאז שראיתם את המילה "איגניס" אתם מגרדים את הראש בנסיון להיזכר מאיפה זה מוכר לכם - זה כי כבר הייתה כזאת. בתחילת העשור הקודם, שסימן את תחילת התרככותה של סוזוקי, הושקה האיגניס הראשונה שהגיעה על מנת לשלב בין יכולות השטח האגדיות של דגמי סוזוקי לבין דרישות הלקוחות שהיו צריכים מכונית יומיומית נעימה ושימושית. התוצאה הייתה מכונית קומפקטית עם מרווח גחון גבוה ביחס למכוניות כביש אחרות אולם בלי הרבה יכולות שטח לספר עליהן.

סוזוקי איגניס 2016
סוזוקי איגניס החדשה. מרווח גחון - יש, אבל מה עם יכולות שטח?

סוזוקי איגניס המקורית הייתה מכונית תת-משפחתית עם מרווח גחון גבוה משל מכונית מקבילה, וגם החדשה עומדת להיות בדיוק כזו. אם לשפוט על פי הקונספט iM-4 שהוצג לפני כמה חודשים, האיגניס החדשה צפויה להציג מידות שימקמו אותה מעט מתחת לסוזוקי סוויפט עם אורך של 369.3 ס"מ, רוחב של 170.9 ס"מ ובסיס גלגלים של 243.8 ס"מ. סוזוקי לא מספרת מה בדיוק גובה הגחון של האיגניס אך מבטיחה כי הוא יהיה "גבוה מספיק כדי להתמודד עם כבישים מושלגים ושבילים קשים". הגובה הכללי של הקונספט עליו מבוססת האיגניס הוא 156.6 ס"מ, כ-2 ס"מ נמוך מהאיגניס המקורית.

בתמונות הפנים של הדגם שחשפה סוזוקי לא קשה לראות שהיצרנית היפנית השמרנית לא מתכננת ללכת רחוק מדי. מלבד הגה חדש ומסך מולטימדיה שנראה משוכלל משמעותית מאלה המגיעים בדגמים הנוכחיים של סוזוקי קל מאוד לאתר את השושלת של לא מעט מהמתגים, הכפתורים ושאר חלקי פלסטיקה בתא הנוסעים. טוב לראות שסוזוקי הזריקה מעט צבע לתוך הסלון עם חלקים שצבועים בצבע המרכב לצד חלקים לבנים ששוברים מעט את השחור שנפוץ כל כך בדגמים הנוכחיים.

סוזוקי איגניס 2016
סוזוקי איגניס החדשה. תא הנוסעים מעט צעיר יותר, בדגש על ה"מעט"

סוזוקי איגניס תיחשף במלואה בתערוכת הרכב של טוקיו שתערך בעוד כחודש. אז תשתף היצרנית עוד נתונים טכניים ותספר על לוח הזמנים להשקת הדגם בעולם.


לדגמי סוזוקי בישראל - סוזוקי
למאמר זה התפרסמו 1 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


1. עיצוב אחורי זוועה, מבפנים סוף סוף מודרני  בטוח לא יגיע לארץ עם מסך המולטימדיה המקורי

,04.10.2015
ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים