בחר רכב
רכב חדש 2020
רכב משנים קודמות

סובארו אימפרזה עוברת מתיחת פנים

סובארו אימפרזה עוברת מתיחת פנים


המשפחתית של סובארו עוברת עדכון עיצובי ומקבלת מערכות בטיחות אקטיביות. בישראל בשנה הבאהמאת נועם ריין
 
המשפחתית הותיקה של סובארו נחשפה בימים אלו ביפן לאחר שעברה מתיחת פנים קלה, אשר במרכזה תוספת מערכות בטיחות. מהיבואנית המקומית סמל"ת נמסר כי האימפרזה המעודכנת תגיע ארצה במהלך שנת 2020.

סובארו אימפרזה
 
מתיחת הפנים לאימפרזה כוללת עדכונים קלים לעיצוב, ובהם גריל קדמי רחב ושטוח יותר, פגושים חדשים ושונים ועדכונים גם ליחידות התאורה - אשר לפחות במפרט היפני יציעו אופציה לתאורת לד אדפטיבית. גם חישוקי הגלגלים זכו לטיפול.
 

הבשורה החשובה של מתיחת הפנים היא הצטרפותן של מערכות בטיחות אקטיביות, תחת השם EyeSight - בדומה לקיים ב-XV. בין המערכות שיוצעו ניתן למנות מערכת לבלימת חירום אוטונומית עם זיהוי הולכי רגל, בקרת שיוט אדפטיבית, תיקון סטיה מנתיב, מעבר אוטומטי לאורות גבוהים, ניטור שטחים מתים במראות ובלימה אוטונומית הפעילה גם בנסיעה לאחור. בסובארו יפן מציינים כי כל גרסאות האימפרזה יקבלו את אביזרי הבטיחות, אך היבואנית המקומית עדיין לא הצהירה אם תשווק את הרכב עם המערכות האלו גם בישראל.
 
סובארו אימפרזה
 
בנוסף, רשימת האבזור האופציונלי כוללת מעתה גם מראות צד עם קיפול חשמלי והטיה אוטומטית בנסיעה לאחור, מצלמה קדמית (בנוסף לזו האחורית) ומושבים חשמליים עם זכרונות - אך בכל מקרה המפרט שיוצע בישראל עשוי להיות שונה מהותית.
 
סובארו אימפרזה
 
מתחת למכסה המנוע אין בשורות, והאימפרזה תמשיך עם אותם מנועים ותיקים ובסיסיים: מנוע בנפח 1.6 ליטרים (114 כ"ס) או 2.0 ליטרים (156 כ"ס), לשניהם תיבת הילוכים רציפה - אך רק למנוע הגדול תשודך הנעה כפולה כסטנדרט. בשלב זה עדיין לא ברור מה יהיה השילוב בין המנועים ותצורות המרכב (האצ'בק או סדאן) אשר יגיעו ארצה.

 
לדגמי סובארו בישראל - סובארו
 
למאמר זה התפרסמו 3 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


1. מה נסגר עם המנועים האלה?!  (לת)  

נהג,28.08.2019

2. צודק מה נסגר איתם? המנועים הכי אמינים עלי אדמות (לת)  

,28.08.2019

3. ה1600 חלש להחריד  לגמלאות. צרחך למכור רק את ה2000

א,29.08.2019
ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים