בחר רכב
רכב חדש 2020
רכב משנים קודמות

ניסאן נוט החדשה תוצג בקרובניסאן נוט החדשה תחשף בתערוכת ז'נבה הקרובה. במקום להתחרות במיקרו-וואנים צפוייה הנוט להיות ממוצבת מול מכוניות סופר-מיני
מאת יתיר דוידוביץ

ניסאן נוט שנמכרה בישראל בשנים האחרונות מוגדרת כמיקרו-וואן – כלומר, מיני מיניוואן. מכונית סופר-מיני שהוגבהה כי לאפשר מרווח מקסימאלי על בסיס קצר יחסית. במקביל ויתרה ניסאן באירופה על מתמודדת בכירה ואיכותית בקטגוריית הסופר-מיני והעדיפה למכור את המייקרה שהתאימה יותר לשווקים מתפתחים. הדור החדש של ניסאן עומד לשנות זאת. ניסאן נוט החדשה צפוייה להתחרות במכוניות סופר-מיני קונבנציאליות יותר דוגמת פורד פיאסטה ופולקסווגן פולו. התמונות החדשות שנחשפו רומזות כי הנוט תהיה פחות מיניוואנית אך לא תוותר על המראה הקופסתי ותשאף לשלב בין התנהגות כביש של הצ'בק קטנה למרחב פנימי של מיקרו-וואן.

פרסומת >> אל תפספס את המבצעים החמים של סוזוקי סוויפט


ניסאן נוט החדשה / צילומים: יצרן

בניסאן טוענים כי הניסאן החדשה תהיה חסכונית במיוחד. נכון לשלב זה נראה כי הנוט יוצע עם שלושה מנועים שונים. המנוע הראשון, שמוכר מהמייקרה, יהיה בנפח 1,200 סמ"ק ויספק 80 כוחות סוס. המנוע השני יהיה בנפח זהה אך יציע 98 כ"ס. מנוע שלישי יהיה מנוע דיזל בנפח 1,500 סמ"ק (90 כ"ס). הניסאן החדשה אמורה להציע אבזור עשיר כמו מסך מגע ומצלמות היקפיות ומערכות בטיחות מתקדמות. בשלב זה לא ברור מתי יגיע הנוט לישראל או מה יהיה מפרט האבזור שלו בארץ.

לדגמי ניסאן בישראל - ניסאן

למאמר זה התפרסמו 2 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


1. מאוד דומה..  מאוד דומה לטויוטה ספייס ורסו.

אבי,18.02.2013

2. אכן דומה לספייס וורסו (לת)  

שמיר,19.02.2013
ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים