בחר רכב
רכב חדש 2020
רכב משנים קודמות

נחשפה קיה קארנס החדשההדור השלישי של קיה קארנס יוצג בתערוכת פריז. עושה חשק להרחיב את המשפחה?
מאת נועם ריין

יונדאי וקיה מתחרות ביניהן בכל קטגוריה עם מכוניות כמעט זהות: יונדאי i10 וקיה פיקנטו, יונדאי i30 וקיה סיד, יונדאי i40 וקיה אופטימה, יונדאי סנטה פה וקיה סורנטו. רק קטגוריה אחת עדיין לא נכבשה על ידי צמד היצרניות הקוריאניות - המיניוואנים. את החלל שנוצר בקטגוריה זו תמלא בקרוב קיה קארנס החדשה, שתתמודד לבדה באירופה ללא מתחרה מתוצרת יונדאי.


קיה קארנס החדשה. עיצוב מודרני / צילומים: יצרן

קיה קארנס החדשה, שתוצג בתערוכת פריז בסוף החודש, מבוססת על פלטפורמה חדשה לחלוטין - ולא על פלטפורמת הסיד כמצופה. המשמעות היא שמרווח הפנים שלה צפוי להיות גדול ביחס לקטגוריה, שכן המתכננים לא הוכפפו למגבלות הפלטפורמה. כמו דגמים אחרים שהורגלנו לראות בקיה בשנים האחרונות, גם הקארנס תציג את המראה העדכני של דגמי החברה בעיצובו של פיטר שרייר. השיווק של הקארנס צפוי להתחיל באירופה במהלך 2013, ומחברת "טלקאר" המייבאת את דגמי קיה נמסר כי הרכב יגיע גם לישראל בשנה הבאה.


בנוסף תציג קיה בפריז גם את הפרו-סיד החדשה, הגרסה הספורטיבית של קיה סיד, וגם את הגרסה ההיברידית של קיה אופטימה בבכורה אירופית (לאחר שהוצגה בתערוכת אוטומוטור הישראלית). במקביל תוצג הגרסה האירופאית של קיה סורנטו המחודש.

 

לדגמי קיה בישראל - קיה

למאמר זה התפרסמו 1 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


1. איתן  העיצוב אטרקטיבי ומושך את העין, גם העובדה שמרחב הפנ...

אין ספק ששרייר יודע את העבודה,23.09.2012
ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים