בחר רכב
רכב חדש 2020
רכב משנים קודמות

נחשף ניסאן נבארה החדשהדור החדש של ניסאן נבארה קל מקודמו ומציע מנוע משודרג ותיבת הילוכים אוטומטית בת שבעה הילוכיםמאת: אסף בר-שי

מכירים את הטנדר הרבוע והכוחני, ניסאן נבארה? ובכן, היצרן היפני חושף דור חדש לרכב העבודה, והפעם קוראים לו - NP300 נבארה. הטנדר הזה מיועד להמשיך לשלב בין יכולות כביש ובין יכולת עבודה אינטנסיבית בשטח. כך מוצע הרכב עם כמה וכמה אביזרי פינוק, וגם עם תכנון מתקדם שמיועד לעמידות בתנאים קשים.

המרכב והשלדה של הדור החדש של ניסאן נבארה - חדשים לגמרי, כך אנשי היצרן. הן השלדה והן המנוע קלים מבעבר, כדי להשיג הפחתה משמעותית בצריכת הדלק ובשיעור הפליטות הלא רצויות. נוסף על כך שופר מיגון המרכב התחתי ונעשה שימוש בטכנולוגיות בנייה והרכבה מדויקות יותר.

ניסאן נבארה NP300
קל יותר, חזק יותר. ניסאן נבארה NP300 / צילומים: ניסאן
בחזיתו של ניסאן NP300 נבארה מותקן מנוע טורבו דיזל בנפח של 2.5 ליטר - גרסה משודרגת של המנוע שעימו נמכר הרכב עד כה. בדור החדש מייצר המנוע בין 161 ל-187 כ"ס. תיבות ההילוכים המוצעות בעולם - אחת ידנית ולה שישה הילוכים ואחת אוטומטית, עם שבעה הילוכים.

ניסאן נבארה NP300

בעבר דובר על כך שהדור החדש של ניסאן נבארה עשוי להיות מתוכנן בשיתוף פעולה עם מיצובישי. אם הדבר נכון, אזי ה-NP300 הוא, מתחת לפני השטח, מיצובישי L200 החדש. עם זאת, לא ברור אם זו אכן המציאות. את הדור החדש ייצרו בניסאן בכמה מפעלים ברחבי העולם, והוא מיועד להימכר בכ-180 מדינות, ומן הסתם גם בישראל.

ניסאן נבארה NP300

לדגמי ניסאן בישראל - ניסאן
למאמר זה התפרסמו 1 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


1. מתי יושק בארץ??? (לת)  

,30.12.2014
ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים