בחר רכב
רכב חדש 2020
רכב משנים קודמות

מתיחת פנים למרצדס GLC קופה

מרצדס GLC קופה


המתחרה של ב.מ.וו X4, מרצדס GLC קופה, עבר מקצה שיפורים וזכה ליחידות הנעה חדשות. אצלנו עוד השנהמאת נועם ריין
 
בתערוכת ז'נבה חשפה מרצדס את מתיחת הפנים שעבר ה-GLC, רכב הפנאי הקומפקטי שהושק כבר בשנת 2015. כעת, מספר שבועות לאחר אותה חשיפה וזמן קצר לפני פתיחת תערוכת ניו יורק, מציגה מרצדס גם את מתיחת הפנים של ה-GLC קופה - כאשר השינויים כצפוי דומים מאוד.

מרצדס GLC קופה 2019
 
במבט ראשון קשה לזהות הבדלים, אך כאשר מציבים את התמונות זו ליד זו מתגלים הפערים: בחזית ניתן לזהות יחידות תאורה במראה חדש, עיצוב הפגוש השתנה ופס הכרום בשבכה הקדמית הפך עבה יותר. מאחור ניתן להבחין בעיצוב פנימי חדש לפנסים ובפגוש שונה עם תוספת משמעותית של כרום. במרצדס עדכנו גם את עיצוב חישוקי הגלגלים.
 

בתוך תא הנוסעים השינויים בעיצוב קטנים גם כן, אך ישנם מספר חידושים טכנולוגיים. את גלגלת השליטה שבין המושבים הקדמיים מחליף משטח מגע חדש, ועל ההגה נוספו גם כן משטחי מגע לשליטה במסך המולטימדי, בסגנון מכשירי "בלאקברי".

מרצדס GLC קופה תא הנוסעים

המערכת עצמה זכתה למסך חדש שיוצע כאופציה, בגודל "12.3, הכולל את מערכת ההפעלה הקולית MBUX. כך למעשה ישנן 5 דרכים שונות לשלוט במערכת המולטימדיה של ה-GLC קופה: באמצעות מגע במסך עצמו, משטחי המגע על ההגה, משטח המגע שבקונסולה המרכזית, בהפעלה קולית ובאמצעות זיהוי מחוות יד, פיצ'ר שיוצע כאופציה נפרדת.
 
בתחום הבטיחות ימשיך ה-GLC קופה להציע את המפרט המוכר הכולל בלימת חירום אוטונומית, בקרת שיוט אדפטיבית, ניטור רכב בשטח מת במראות ובקרת סטיה מנתיב. במסגרת העדכון הצטרפו גם מערכת חדשה המתריעה לפני פתיחת דלת במידה והדרך לא פנויה, וכן מערכת לסיוע בתמרוני רוורס עם נגרר ומערכת אוטונומית לזחילה בעומסי תנועה.

מרצדס GLC קופה החדש
 
היצע המנועים עבר שדרוג משמעותי יותר. בתחום מנועי הבנזין יציע ה-GLC קופה צמד מנועי 2.0 ליטר, האחד, בגרסת ה-GLC200, בהספק של 197 כ"ס ועם מומנט של 32.6 קג"מ והשני, בגרסת ה-GLC300, עם 258 כ"ס ו-37.7 קג"מ. לשניהם תשודך מערכת "היברידית קלה", עם סוללה במתח 48 וולט לטובת שיפור קל בצריכת הדלק ובפליטת המזהמים.
 
בנוסף יוצעו 3 מנועי דיזל בהספקים שבין 163 ל-245 כ"ס, ובהמשך הדרך יופיעו גרסאות נוספות עם מנועים חזקים יותר תחת השם AMG וכן גרסאות פלאג-אין היברידיות. לכל הגרסאות מוצמדת תיבת 9 הילוכים אוטומטית והנעה כפולה.

מרצדס GLC קופה אדום

מהיבואנית "כלמוביל" נמסר ל-iCar כי הדגם המעודכן צפוי להגיע לישראל ברבעון האחרון של 2019.
 
 
לדגמי מרצדס בישראל - מרצדס
 
למאמר זה התפרסמו 1 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


1. 63natanov@gmail.com  מעניין מעוד מה עלות על הכביש ?

גריגורי נתנובמענ,23.10.2019
ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים