בחר רכב
רכב חדש 2020
רכב משנים קודמות

מתיחת הפנים של רנו מגאן RS בישראל: החל מ-212,000 שקלהגרסה המעודכנת של רנו מגאן RS מגיעה לישראל, כאשר השינויים מינוריים בלבד. המחיר של גרסת ה-CUP התייקרמאת נועם ריין

מתיחת הפנים הכוללת של דגמי המגאן לא תגיע בשלמותה לישראל, שכן המגאן האצ'בק שנמכרת בישראל היא למעשה רנו "מגאן פלואנס" מייצור טורקי, ששונה מעט מהמגאן האצ'בק האירופאית. את החידושים האחרונים של המגאן נזכה לראות בארץ הקודש רק בגרסאות הקופה, וכבר בחודש הקרוב תנחת כאן הגרסה העדכנית של המגאן המסקרנת ביותר - רנו מגאן RS.

רנו מגאן RS
פרצוף חדש, מנוע מוכר ואהוב. רנו מגאן RS / צילומים: יצרן
בחזית הרכב מקבלת המגאן RS סמל ענק של רנו, וכן חלו שינויים קלים בגריל הקדמי ובפנסי החזית. הפרצוף של המגאן נעשה מעתה דומה לזה של הקליאו החדשה. ברנו טוענים גם לשיפור של איכות תא הנוסעים. ביתר הפרמטרים לא חלו שינויים של ממש: המגאן RS תוצע עם אותו מנוע מצוין, 2.0 ליטר טורבו עם הספק של 265 כ"ס ומומנט של 36.7 קג"מ. התאוצה ל-100 קמ"ש אורכת 6 שניות בלבד.

גם ברשימת האבזור לא חלו שינויים של ממש, והמגאן RS תוצע עם חישוקי 18 אינץ', מחשב נהיגה הכולל מדידת זמני הקיפה ומדידת כוחות G, גג פנוראמי ועוד. גרסת ה-CUP המוקשחת מציעה גם מרכב מונמך מעט, דיפרנציאל מכאני מוגבל החלקה, חישוקי 19 אינץ' ומושבי ספורט מתוצרת רקארו.

המחיר של גרסת הבסיס לא השתנה, והוא יעמוד על 212,000 שקל. גרסת ה-CUP התייקרה ב-7,000 שקל ומחירה יעמוד על 229,000 שקל.


לדגמי רנו בישראל - רנו
למאמר זה התפרסמו 1 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


1. מחיר/מכירות  קרסו לא רוצים למכור וחבל. המחיר של ה cup צריך להי...

דרור,30.05.2014
ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים