בחר רכב
רכב חדש 2020
רכב משנים קודמות

מרצדס GLA בישראל: החל מ-250,000 שקלאחרי ההצלחה באירופה, משיקה בישראל את ה-GLA, רכב פנאי קטן המבוסס על ה-A קלאסמאת נועם ריין

סגמנט רכבי הפנאי לוהט, והתחרות לא פוסחת גם על רכבי היוקרה. אחרי שב.מ.וו ואודי נכנסו לזירת רכבי הפנאי הקומפקטיים כבר לפני כמה שנים עם ה-X1 וה-Q3, מצטרפת גם מרצדס לתחרות ומשיקה את ה-GLA - במחירים שאמנם גבוהים משל המתחרות, אך עדיין כאלו שיוכלו למשוך לא מעט לקוחות.

מרצדס GLA
מרצדס GLA. קומפקטי, אבל קשוח / צילומים: יצרן
מרצדס GLA ישווק בישראל עם 3 מנועים לבחירה. המנוע הבסיסי, בגרסת ה-GLA200, יהיה בנפח 1.6 ליטר טורבו עם הספק של 156 כ"ס והנעה אחורית. כבר בגרסה הזו הביצועים לא רעים בכלל, עם תאוצה של 8.9 שניות מ-0 ל-100 קמ"ש. צריכת הדלק המשולבת, על פי נתוני היצרן, עומדת על 16.9 ק"מ לליטר. הגרסה הבאה בהיצע תשווק עם מנוע דיזל, באופן מעט מפתיע. מדובר ב-GLA200 CDI, שתצויד במנוע בנפח 2.2 ליטר עם הספק של 136 כ"ס והנעה כפולה. כאן התאוצה ל-100 קמ"ש תתארך ל-9.9 שניות, אך צריכת הדלק תגיע ל-23.2 ק"מ לליטר. הגרסה הבכירה, בשלב זה, תהיה ה-GLA250 עם מנוע 2.0 ליטר טורבו והנעה כפולה בהספק של 211 כ"ס. את אותה תאוצה תסיים גרסה זו בתוך 7.1 שניות, וצריכת הדלק תעמוד על 16 ק"מ לליטר.

מרצדס GLA

רשימת האבזור כוללת כסטנדרט חישוקים קלים בקוטר של 17 אינץ' ומעלה, גג שמש פנוראמי, ריפודי עור, מושבים חשמליים עם זכרונות, בלם חניה חשמלי, בקרת שיוט, חיישני גשם ותאורה, שליטה מההגה על תיבת ההילוכים, מערכת "עצור וסע" לדימום מנוע בעמידה, וכמובן - מערכת שמע עם חיבורי USB ודיבורית בלוטות'.

האבזור האופציונלי בגרסאות השונות כולל בין היתר פנסי קסנון, זכרונות למושב הנוסע, בקרת אקלים מפוצלת, מערכת שמע משודרגת מתוצרת "הרמן קרדון", מצלמת רוורס, מראות נגד סנוור עם קיפול חשמלי ועוד. בגרסאות ההנעה הכפולה ניתן להוסיף גם מתלי שטח מוגבהים.

מרצדס GLA

בסעיף מערכות הבטיחות, מרצדס GLA יצויד כסטנדרט ב-7 כריות אוויר, מערכת להתראה על עייפות הנהג, התראה על שמירת מרחק כולל תגבור בלימה וחיישני לחץ אוויר בצמיגים. בחלק מהגרסאות יוצעו גם מערכת לשמירה על נתיב הנסיעה, התראה על רכב ב"שטח מת" במראות, מערכת חניה אוטומטית ועוד.

המחירים:
לדגמי מרצדס בישראל - מרצדס

למאמר זה התפרסמו 0 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים