בחר רכב
רכב חדש 2020
רכב משנים קודמות

מרצדס C קלאס עוברת מתיחת פנים

מרצדס C קלאס עוברת מתיחת פנים


מרצדס תציג בתערוכת ז'נבה את מרצדס C קלאס המחודשת עם עיצוב מעודכן לפגושים, צבעים חדשים ושדרוג משמעותי למערכות הבטיחותמאת רן סגל

מרצדס C קלאס בדור הנוכחי שלה נמצאת איתנו כבר משנת 2014 - זמן טוב למתיחת פנים עבור מכונית חשובה כל כך. ה-C קלאס היא רבת המכר של יצרן היוקרה הגרמני. עם כ-415,000 יחידות מסביב לעולם ב-2017 - מתוכן קרוב ל-700 בישראל. כעת מרצדס חשפה את מתיחת הפנים שלה, עם עיצוב חדש לפגושים, שדרוג מערכות הבטיחות ואפילו צבעים חדשים.

מבחינה חיצונית הפנסים קיבלו עיצוב פנימי חדש וגריל היהלומים מהגרסאות הבכירות יהיה כעת אביזר סטנדרטי. הפגושים קיבלו עיצוב חדש ואגרסיבי יותר, שיופיע בכל רמות הגימור עם הבדלים קלים בפס הגימור שיצבע בגוון כסף או כרום. מגוון הצבעים התרחב והצטרפו "ירוק ברקת" ו"כסף מוזהב".

מרצדס C קלאס

לראשונה במרצדס C קלאס תהייה אופציה לתאורת Multibeam Led. מערכת זו כוללת 84 לדים נפרדים בכל פנס והיא מסוגלת להאיר את הדרך בעוצמה הגבוהה ביותר וזאת מבלי לסנוור תנועה מלפנים - זאת על-ידי כיבוי לדים ספציפיים. בנוסף, המערכת יודעת לא רק לכבות לדים מסויימים, אלא גם לעמעם אותם בהתאם לתנאי הדרך ולהגבירם עד העוצמה המירבית המותרת בחוק.


פנים הרכב התעדכן קלות וקיבל כיוונונים עדינים כמו תוספת צבעים לגימורי הפנים – "אפור מגמה" בגרסאות הרגילות ו"חום אוכף" בגרסאות ה-AMG Line. מפתח הרכב קיבל עיצוב חדש והמפתח החכם Keyless-Go הוא כעת אביזר סטנדרטי. ניתן לבחור בין 3 אפשרויות לעיצוב מפתחות הרכב: שחור עם מסגרת כרום מבריקה, לבן עם מסגרת כרום או לבן מבריק עם מסגרת מסגרת כרום מט. אפילו כפתור מערכת ה"עצור וסע" קיבל עיצוב חדש, דמוי טורבינה.

כעת ב-C קלאס תוצע מערכת כיוונון מושבים חדשה, שתאפשר התאמת תמיכת הירכיים והתמיכה הצידית באופן חשמלי וכמובן תוכניות עיסוי במושבים. בשילוב עם מערכת ה-Energizing של מרצדס, ניתן לבחור בתוכניות אווירה שהותאמו מראש, העושות שימוש בתאורת האווירה, מערכת בקרת האקלים, מערכת הקול ואפילו בריחן המובנה – על מנת להתאים את האווירה הרצויה בסביבת הנהג.

לוח המחוונים הסטנדרטי כולל בתוכו מסך 5.5 אינץ' וכעת נוספה אופציה לתצוגה דיגיטלית מלאה. לוח המחוונים הדיגיטלי הוא מסך בגודל 12.3 אינץ' הניתן להתאמה אישית ומעבר מהיר בין שלוש תצוגות; קלאסי, ספורט ומתקדם. גם מסך המולטימדיה במרכז הקונסולה מקבל שדרוג קל. בעוד המסך הסטנדרטי הוא בגודל 7 אינץ', ישנה אופציה למסך בגודל 10.25 אינץ'.

מרצדס C קלאס

גם פקדי השליטה בגלגל ההגה שודרגו. בהתאם למה שראינו החודש בחשיפת ה-A קלאס החדשה, גם ה-C קלאס המחודשת קיבלה פקדי שליטה בדומה לקיים במרצדס S קלאס, עם שני משטחי מגע קטנים. באמצעות אותם משטחים ניתן לשלוט בפונקציות רבות של הרכב או מערכת המולטימדיה, זאת מבלי להסיט את המבט מהדרך. בנוסף לכך נוספו אפשרויות לפקודות קוליות ואפילו את חימום המושבים ניתן להפעיל באמצעות קול בלבד.

גם מקומן של מערכת הבטיחות אינו נפקד במתיחת הפנים. הרדאר והמצלמות שופרו והם בעלי טווח של עד 500 מטר. הסריקה ההיקפית מתבצעת על-ידי רדאר עם טווח של 250 מ' בחזית, 40 מטר לצדדים ו-80 מטר לאחור. המצלמה משלימה לטווח של עד 500 מטר ועד 90 מטר היא מסוגלת להציג תמונה בתלת מימד. בקרת השיוט מסתייעת במערכת הניווט ומתאימה את מהירות הרכב בהתאם לתנאי הדרך. מערכת הבלימה האוטונומית שודרגה, והיא כעת מסוגלת לשקלל גורמים רבים יותר כגון הולכי רגל ורוכבי אופניים ואף להימנע מפגיעה מאחור.

מבחינת יחידות ההנעה, מרצדס לא מציינת שינויים כלשהם - כך שככל הנראה המכונית תמשיך להימכר עם המנועים המוכרים.

בשנת 2017 נמכרו בישראל 689 יחידות של מרצדס C קלאס, מה שהפך אותה לאחד מרכבי המנהלים הנמכרים בישראל - לא רק בתחום היוקרה. מחברת כלמוביל, יבואנית מרצדס לישראל, נמסר כי ה-C קלאס המחודשת תושק בישראל ברבעון השלישי של 2018.


לדגמי מרצדס בישראל – מרצדס

למאמר זה התפרסמו 0 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים