בחר רכב
רכב חדש 2020
רכב משנים קודמות

מרצדס משדרגת את העוזרת האישית

מרצדס MBUX


יצרנית היוקרה הגרמנית משדרגת את מערכת המולטימדיה MBUX עם דיווחים מאתרי סקי, חידוני טריוויה לנהג ואפילו תחזית אסטרולוגיתמאת רן סגל
 
מערכת המולטימדיה הנוכחית של מרצדס, ה-MBUX - Mercedes-Benz User Experience, הוצגה לראשונה בתערוכת האלקטרוניקה בלאס ווגאס CES בינואר 2018 וחודש לאחר מכן כבר נכנסה לייצור סדרתי בדור הרביעי של ה-A קלאס.

מרצדס MBUX
 
כעת החליטה מרצדס לקחת את המערכת המצוינת צעד נוסף קדימה ולשדרג את מערכת ההפעלה עם מעבר לתקשורת אישית יותר. עקב כך, החל מחודש אפריל 2020 תעדכן מרצדס את מערכת ההפעלה במכוניות חדשות שימסרו ללקוחות. בשלב הראשון יתבצע העדכון בדגמים הנמכרים בגרמניה, הולנד, שוודיה, ספרד, איטליה, ברזיל, פולין, סין טיוואן והונג-קונג, ולאחר מכן במדינת נוספות.
 

אחד השינויים הבולטים יהיה דרך המענה של המערכת לנהג עם פניה בצורה אישית יותר ופחות פורמלית לטובת יצירת קשר טוב יותר בין הנהג לעוזרת האישית הדיגיטלית.


 
כחלק משיפור העוזרת האישית, המענה לבירור מזג האוויר יהיה מדויק יותר ויאפשר קבלת מידע על איזורים ספציפיים וקבלת דיווח וירטואלי על גבי המסך. המערכת תוכל גם לספק עבורכם מידע אודות מזג האוויר באתרי סקי שונים ואפילו תעניק מידע על קרוניות רכבל פנויות ועומקו של השלג.
 
עוד אמצעי בידור הוא משחק טריוויה נגד המכונית. מערכת ה-MBUX תאתגר את הנוסעים בשאלות מתחום הגיאורפיה וערי בירה בעולם.

מרצדס MBUX
 
פונקציה נוספת היא קבלת הורוסקופ, במסגרתו המערכת תנהל דיאלוג קצר בו תבקש את תאריך הלידה והמזל ותקריא את ההורוסקופ היומי. לצערם של חובבי הכוכבים ברחבי העולם, הפונקציה הזו תהיה זמינה רק בגרמניה ובבריטניה.
 
למאמר זה התפרסמו 0 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים