בחר רכב
רכב חדש 2020
רכב משנים קודמות

מרצדס מייבאך S650 קבריולה נחשפתעם 630 כ"ס ויוקרה מופלגת, מרצדס חושפת את המייבאך S650 קבריולה ומבטיחה "יוקרה אקסקלוסיבית לצד חוויית החופש האולטימטיבית"מאת פבל צ'רניצקי

אחרי גניזתו של המותג מייבאך והשקת המיתוג מחדש כגרסת אבזור סופר יוקרתית, מרצדס פתחה לעצמה דלת לשימוש רחב הרבה יותר במותג. אחרי שעשתה זאת עם ה-S קלאס סדאן, חושפת היום היצרנית משטוטגארט את גרסת הגג הפתוח - מרצדס מייבאך S650 קבריולה. לצורך העניין, נקרא לה "מייבאך קבריולה".

מרצדס מייבאך S650 קבריולה

בגדול מאוד - וכן, היא גדולה מאוד - מדובר במקבילה המכוניתית של "מה לשים, הכל?" בפלאפליה השכונתית שלכם. החל מהעור המשובח ביותר בנמצא, דרך מנוע V12 עצום עם הספק עצום לא פחות של 630 כ"ס ועד לפיסת העץ האופציונלית שמכסה את התא בו מתחבא גג הבד, שנבחרת באופן ייחודי עבור כל מכונית כך שתבנית הסיבים של העץ תתאים לרכב באופן מושלם.מעבר לעובדה שתוכלו לקבל בה כל דבר אפשרי שתרצו, המייבאך קבריו מקבלת כסטנדרט את כל התוספות שניתן להוסיף על ה-S קבריו ה"רגילה". בין היתר גם מערכת חימום הצוואר הייחודית של מרצדס, פנסים קדמיים משובצים באבני סוורובסקי ועוד.

מרצדס מייבאך S650 קבריולה

כל הרוכשים של המייבאך קבריולה יקבלו יחד עם המכונית סט מזוודות העשוי מעור בצבע תואם לזה של תא הנוסעים, כיסוי מבד איכותי במיוחד שלא ישרוט את אחד משלושת הצבעים הייחודיים של הדגם וכן מחזיק מפתחות עם פיסה מאותו עור נאפה של המושבים ותעודת מקוריות עליה כתוב "1 מתוך 300" (מה חשבתם, שזאת לא תהיה גרסה מוגבלת?).

מרצדס מייבאך S650 קבריולה

גם מתחת למכסה המנוע פועם "יותר" - מנוע V12 בנפח 6.0 כפול מגדשי טורבו שמפיק 630 כ"ס ו-102 קג"מ שיביא את הבלורית המתנפנפת שלכם ל-100 קמ"ש תוך 4.1 שניות. 

מרצדס מייבאך S650 קבריולה

המחיר? 300,000 יורו. תתחדשו.

לדגמי מרצדס בישראל - מרצדס
למאמר זה התפרסמו 0 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים