בחר רכב
רכב חדש 2020
רכב משנים קודמות

מרצדס מחשמלת את משפחת ה-A

מרצדס מחשמלת את משפחת ה-A


אחרי ה-A קלאס האצ'בק, מציגה מרצדס גרסאות היברידיות נטענות גם ל-A סדאן, CLA, B קלאס ולרכב הפנאי GLAמאת רן סגל
 
לפני פחות משנה הציגה מרצדס גרסת PHEV ל-A קלאס וכעת היא מרחיבה את את היצע הדגמים ההיברידים-נטענים המבוססים על ה-A קלאס גם ל- A קלאס סדאן, ל-CLA ול-CLA שוטינג ברייק, למיניוואן B קלאס ול-GLA בדור החדש.

מרצדס PHEV

כל דגמי משפחת ה-A יוצעו עם מנוע טורבו-בנזין 4 צילינדרים בנפח 1.3 ליטרים (מפיתוח משותף עם רנו-ניסאן) המספק 160 כ"ס, בשיתוף מנוע חשמלי בעל סוללה בגודל 15.6 קווט"ש. ההספק המשולב עומד על 218 כ"ס ונתון המומנט המירבי הוא 45.8 קג"מ.
 

באמצעות עמדת טעינה ביתית 7.4 קילוואט (AC) ניתן להטעין 100%-10% מהסוללה בתוך שעה ו-45 דקות. באמצעות עמדת טעינה של 24 קילוואט (DC) ניתן להטעין 80%-10% ב-25 דקות.

מרצדס PHEV
 
לדגמי הפלאג-אין הייבריד מנופי שליטה מגלגל ההגה המשפיעים על אופי הבלימה הריגנרטיבית ב-5 רמות (D auto, D+, D, D-, D--). בהתאם למצב הנבחר יאט הרכב בעוצמה משתנה ויסייע בטעינת הסוללה. לצד זאת ישנו גם בורר מצבי נהיגה המאפשר בחירה בין מצב חיסכון, נוחות וספורט.

מרצדס CLA
 
יתרון נוסף של דגמי הפלאג-אין הוא ביכולת לתכנן ולקבוע מראש את טמפרטורת תא הנוסעים (באמצעות אפליקציה). כמו כן, באופן נדיר לדגמים היברידיים, לדגמי מרצדס ממשפחת ה-A כושר גרירה (עם בלמים) של 1,600 ק"ג.
 
 
לדגמי מרצדס בישראל – מרצדס
למאמר זה התפרסמו 0 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים