בחר רכב
רכב חדש 2020
רכב משנים קודמות

מרצדס: 10 דגמים נטענים חדשים בשנתיים הקרובותחפשו בשם הדגם של מרצדס את האות הקטנה e. בכל ארבעה חודשים, בשנתיים הקרובות, תיוולד מרצדס היברידית נטענת חדשהמאת אסף בר-שי

כל ארבעה חודשים בממוצע, מעכשיו ועד ל-2017, יציג מרצדס מכונית היברידית נטענת חדשה. המשמעות היא כי בסוף התהליך יציע היצרן הגרמני עשרה דגמי רכב היברידיים עם מערכת טעינה וטווח נסיעה חשמלי עצמאי. כך מבשרים אנשי היצרן ומוסיפים כי במקום שכל דגם כזה יישא את התוספת הארוכה, PLUG-IN HYBRID, יישאו המכוניות מעתה את השמות הטבעיים של קבוצות הדגמים ובסופם תתוסף האות הקטנה, e.

מרצדס C קלאס היברידית נטענת
מרצדס היברידית נטענת. בקרוב יהיו עשרה דגמים שונים / צילומים: מרצדס

הדגם הראשון, שכבר מוצע בעולם ובישראל, הוא דגם ה-S קלאס המפואר, שמוצע בגרסה נטענת. שמו, שכבר נקבע לפני ההצהרה - S500 PLUG-IN HYBRID. הגרסה ההיברידית הנטענת השנייה שמוצגת בימים אלה בעולם היא מכונית המנהלים היוקרתית, C קלאס. הדגם ההיברידי הנטען נקרא מרצדס C350e. מערכת ההנעה של המכונית הזו תציע הספק משולב של 279 כ"ס וטווח נסיעה חשמלי לגמרי של 31 קילומטרים.

בהמשך הדרך יושק כלי רכב מסחרי היברידי נטען על בסיס ה-V קלאס (מרצדס ויטו וויאנו), שכבר הוצג באופן מקדמי כמרצדס קונספט V-ision e. עוד ידוע על גרסת ה-e של הקרוסאובר שיוצג בקרוב, מרצדס GLE (שמהווה את מתיחת הפנים של מרצדס ML).

אפשר להעריך שהמשפחות המרכזיות הנוספות של מרצדס - E קלאס ו-A קלאס - יציעו גרסאות נטענות וכך גם דגמים מרכזיים נוספים, וכי עם מכירתם בעולם - יימכרו מכוניות מרצדס ההיברידיות הנטענות גם בישראל.

לדגמי מרצדס בישראל - מרצדס
למאמר זה התפרסמו 0 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים