בחר רכב
רכב חדש 2020
רכב משנים קודמות

מנהל חדש לפרארי-מזראטי: דני איטליאנו"אוטו איטליה", יבואנית פרארי-מזראטי, מודיעה על מינויו של דני איטליאנו למנכ"ל החברה. יחליף את אורן חדד ששימש כמנכ"ל החברה בשנתיים האחרונותמאת מערכת iCar

שינויים בחברת "אוטו-איטליה", יבואנית פרארי-מזראטי לישראל: דני איטליאנו ימונה למנכ"ל החברה, במקומו של אורן חדד. איטליאנו (39), בעל תואר ראשון במשפטים, שימש בתפקידו האחרון כמנהל המכירות הארצי של המותגים מרצדס וסמארט מקבוצת כלמוביל וכן שימש בעבר כמנהל השיווק והמכירות בחברת פזומט מקבוצת פז, וכמנהל מכירות בכיר בחברת פרטנר.


דני איטליאנו / צילומים: יח"צ

עומר לוי, משנה למנכ"ל סמל"ת (המחזיקה בכ-25% ממניות אוטו-איטליה) ציין: "אנו מודים לאורן על תרומתו הרבה בביסוס אוטו איטליה בישראל ומאחלים לו הצלחה בדרכו החדשה. אנו מברכים את דני על כניסתו לתפקיד החדש ומאמינים כי ימשיך לחזק את פעילות פרארי ומזראטי בארץ."

דני איטליאנו הוסיף: "אני מודה להנהלת אוטו איטליה על האמון ונרגש לנהל את פעילות מותגי העל- פרארי ומזראטי בישראל. אנו עדים להתרחבות ענף רכבי היוקרה בארץ ואין ספק כי עומדת בפניי משימה מאתגרת".בשנת 2014 נמכרו בישראל 41 מכוניות מדגמי מזראטי ו-7 מכוניות פרארי - זאת מלבד הרכבים שהגיעו לישראל ביבוא אישי. ב-4 החודשים הראשונים של 2015 נמסרו בישראל 6 מכוניות מזראטי, וללא מכוניות פרארי בדו"ח איגוד יבואני הרכב.

למאמר זה התפרסמו 1 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


1. בראבו   ממש לפי שם משפחה בחרו אותו

,20.05.2015
ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים