בחר רכב
רכב חדש 2020
רכב משנים קודמות

מנהלת חדשה לאופל ישראל

ענת מילוסלבסקי כחלון


ענת מילוסלבסקי-כחלון, עד לאחרונה מנהלת מותג רנו, מונתה לתפקיד מנכלי"ת אופל ישראל במקומו של חזי שייבמאת נועם ריין
 
חברת שלמה יבוא רכב, יבואנית אופל לישראל, הודיעה על מינויה של ענת מילוסלבסקי כחלון למנכ"לית החדשה של החברה. מילוסלבסקי כחלון נכנסת לתפקיד לאחר שמילאה שורת תפקידים ארוכה בעולם הרכב. עד לאחרונה כיהנה כמנהלת מותג רנו בקרסו-מוטורס, ובתקופתה צמחה רנו מסך של 9,400 מסירות בשנת 2014 ל-13,000 בשנת 2017 - עליה של קרוב ל-40%. בעבר שימשה כמנהלת חטיבת יונדאי בחברת כלמוביל, ולפני כן עבדה בחברת ישפאר.

אופל קרוסלנד

ענת מילוסלבסקי כחלון: "אני מתרגשת להיכנס לחברת הרכב המובילה בישראל ולנהל את המותג אופל. זהו מותג מאתגר, מותג אמין ומקצועי שעבודה רבה נכונה לו. אני מודה על האמון וגאה להיות האישה הראשונה בתפקיד זה".
 
 
אסי שמלצר, יו"ר קבוצת שלמה: "אנו שמחים על המינוי של ענת מילוסלבסקי כחלון. אופל הינו אחד המותגים בעל פוטנציאל הצמיחה הגבוה בשוק הרכב. אני מאמין שענת תיקח את המותג למקום הראוי והנכון ברמת מיצוב המותג ומכירותיו. אני מודה למנכ"ל היוצא חזי שייב ומאחל לו בהצלחה בהמשך דרכו".
 
בתקופה האחרונה חווה אופל בישראל ימים לא קלים, למרות ההשקות של הדגמים החדשים (והמצוינים). ב-5 החודשים הראשונים של 2018 מסרה אופל בישראל 1,371 מכוניות, ירידה של כ-32% ביחס לתקופה המקבילה בשנת 2017. את השנה שעברה סיימה אופל עם ירידה של כ-16% במסירות. נתח השוק של אופל בישראל עומד השנה על קצת פחות מאחוז אחד, זאת לעומת נתח שוק של כ-6% באירופה בשנים האחרונות.

 
לדגמי אופל בישראל - אופל
 
למאמר זה התפרסמו 1 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


1. ״אחלה מנכ׳ל ״  הוריד את המכירות ב 16% והלך הביתה

שלומי,23.06.2018
ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים