בחר רכב
רכב חדש 2020
רכב משנים קודמות

מיצובישי ספייס סטאר: מתיחת הפנים מגיעה לישראלהדגם המעודכן של מיצובישי ספייס סטאר נוחת בישראל, עם רמת אבזור חדשה ותג מחיר מוזל לגרסה הידניתמאת נועם ריין
בחודשים האחרונים מיצובישי לא שיווקה בישראל את הספייס סטאר, בשל ההמתנה לגרסה המעודכנת שמגיעה לישראל בימים אלו ממש. הסופר מיני הקטנה של מיצובישי היתה מתחרה ראויה בזירת ה-"80,000 שקל", שם היא התמודדה מול מכוניות כמו ניסאן מיקרה מצד אחד, וקיה פיקנטו ויונדאי i10 מצד שני, אך ב-3 השנים בהן שווקה בישראל זכתה להצלחה בעיקר בציי רכב. בשנתיים האחרונות עבר נתח שוק משמעותי של הלקוחות הפרטיים בקטגוריית המחיר הזו לדגמים כמו סיאט איביזה ופיג'ו 208.הדגם המעודכן של מיצובישי ספייס סטאר מציג עיצוב מעודכן, גידול במימדים ופיצול בין רמות האבזור המיועדות לשוק הפרטי ולציי הרכב. בנוסף מציגה מיצובישי תמחור חדש לגרסה הידנית, שתעלה 59,900 שקל ואמורה להתחרות במרכז סגמנט מכוניות המיני. מחירה של הגרסה האוטומטית יתחיל ב-79,900 שקל.


בעיצוב החיצוני, הספייס סטאר מציגה מראה הרמוני ואגרסיבי יותר עם גריל קדמי חדש המתהדר בגימורי כרום, פנסים מחודדים יותר, וחותמות לד מלפנים ומאחור (בחלק מהגרסאות). בפנים לא חלו שינויים משמעותיים.

לטענת מיצובישי, חל שיפור גם בהתנהגות הכביש של המכונית, עניין מתבקש לאור היכולת הדינאמית שלה בדגם היוצא. מערכת עזר לזינוק בעליה נוספה לכל הגרסאות, ואפילו האורך הכללי של הרכב צמח ב-8.5 ס"מ ל-379.5 ס"מ בסך הכל.

בהיצע המנועים לא חלו שינויים, והספייס סטאר תמשיך להימכר עם מנוע 1,000 סמ"ק בגרסה הידנית (71 כ"ס, 23.8 ק"מ לליטר) ועם מנוע 1,200 סמ"ק בגרסה האוטומטית-רציפה (80 כ"ס, 23.2 ק"מ לליטר).רשימת האבזור השתפרה במעט. מיצובישי ספייס סטאר הידנית תוצע ברמת האבזור Invite, הכוללת 6 כריות אוויר, מערכת מובילאיי, 2 חלונות חשמל ומחשב דרך - אך עם מערכת שמע בסיסית וללא דיבורית, ואפילו ללא מדף לתא המטען.

במקום הגרסה האוטומטית הבודדת ששווקה עד כה, תציע מיצובישי מעתה 2 גרסאות נפרדות - גרסת Instyle בסיסית שתיועד לציי רכב וגרסת Premium ללקוחות פרטיים. ה"אינסטייל" כוללת בנוסף למפרט האבזור של הגרסה הידנית גם שני חלונות חשמל מאחור, חיישני גשם ותאורה, בקרת שיוט, בקרת אקלים, שליטה מההגה על מערכת השמע ודיבורית בלוטות'. גרסת הפרימיום כוללת גם תאורת קסנון מלפנים (!), כניסה והנעה ללא מפתח וחישוקים קלים. במסגרת "מבצע השקה" שלא הוגבל בזמן, יקבלו רוכשי הגרסאות האוטומטיות את מערכת המולטימדיה של כלמוביל - הכוללת מצלמת רוורס, רדיו אינטרנטי וניווט של Waze - ללא תוספת תשלום.המחירים:
מיצובישי ספייס סטאר 1.0 ידנית Invite תעלה 59,900 שקל
מיצובישי ספייס סטאר 1.2 אוט' Instyle תעלה 79,900 שקל
מיצובישי ספייס סטאר 1.2 אוט' Premium תעלה 82,900 שקל


לדגמי מיצובישי בישראל - מיצובישי
למאמר זה התפרסמו 0 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים