בחר רכב
רכב חדש 2020
רכב משנים קודמות

מיצובישי משיקה ג'יפון חדש: ASXלאחרונה נדמה כי כל יצרנית רכב המכבדת את עצמה חייבת ג'יפון קטן ואופנתי בקטלוג. מיצובישי לא רוצה להישאר מחוץ למשחק: מציגה את מיצובישי ASX. גם אלינו הוא יגיע, בסופו של דברמאת אורן דורי
 
במיצובישי לא מתעלמים מהצלחת קטגוריית ה"ניסאן קשקאי". גם הם רוצים רכב שטח שיעבוד על אותה הנוסחה - כזה שאמנם לא יטפס את מעלה-אבנית אבל בהחלט מסוגל לכבוש את פסגת טבלת המכירות. בתערוכת ז'נבה מרץ 2010 תשיק היצרנית היפנית את מיצובישי ASX.

 

מיצובישי ASX - תמונת חזית
         מיצובישי
ASX. עיצוב קרבי / צילומי יצרן
 
הקרוסאובר החדש מבוסס על דגם הקונספט מיצובישי cX אשר הוצג עוד בשנת 2007. שניהם בנויים על שלדת מיצובישי לאנסר המשפחתית, בדומה לג'יפון היוקרתי יותר - מיצובישי אאוטלנדר. ה-ASX תוצע בתחילה במתכון אירופאי מובהק, עם מנוע טורבו-דיזל חדש בנפח 1.8 ליטר המותאם לתקני יורו-5 וגיר ידני בעל 6 מהלכים. כיוון שמתכון זה לא צפוי לקבל תעודת כשרות מרבנות הליסינג הראשית וכלל הציבור הישראלי, נאלץ לחכות בארץ לגרסה האוטומטית שתושק ב-2011.
 
מיצובישי ASX יצויד במערכת כיבוי מנוע בעת עמידה, למטרות חיסכון בדלק ושמירה על איכות הסביבה. העיצוב מזוהה למדי עם שאר משפחת מיצובישי - יש מי שיאמרו כי ה-ASX נראית כמו לאנסר-ספורטבק שרוקנה סושייה. התוצאה, בכל אופן, קרבית למדי ובהחלט צפויה למשוך מבטי רמזורים אדומים.
 
לדגמי מיצובישי בישראל - מיצובישי
למאמר זה התפרסמו 1 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


1. מיצובישי ASX או בשם RVR בדגם שיגיע אלינו  מחכה בקוצר רוח שיגיע כבר לארץ! ומקווה שהמחיר לא יה...

ארז א.,02.10.2011
ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים