בחר רכב
רכב חדש 2020
רכב משנים קודמות

מיצובישי לנסר עוברת מתיחת פניםלקראת שנת 2016 מתחדשת מיצובישי עם חזית מעודכנת, תיבת הילוכים חדשה ואבזור עשיר יותרמאת פבל צ'רניצקי

אין זה סוד שחטיבת הרכב של מיצובישי לא בדיוק נמצאת במצב כלכלי מזהיר. היא אחת היצרניות הקטנות ביותר ביפן ואסון הצונאמי שפקד את יפן בשנת 2010 עדיין מראה את אותותיו. אך העולם מתקדם ומיצובישי חייבת לעשות מהלכים - ככל שהיא מסוגלת - על מנת לעדכן את ליין הדגמים שלה כדי שאלה ישארו תחרותיים. זו הסיבה שמיצובישי לנסר, שהוצגה בדור הנוכחי בשנת 2007, עוברת מתיחת פנים נוספת. למעשה, מיצובישי כבר הודיעה כי היא אינה מתכננת יורשת לדגם הנוכחי אלא תתמקד במכוניות נישתיות יותר כגון ג'יפונים ומכוניות קטנות, כך שזה לגיטימי שהיא מנסה "לסחוט את המיץ" מהדגם הנוכחי עד תום.

מיצובישי לנסר 2016
מיצובישי לנסר 2016. אותות הצונאמי ניכרים / צילום: מיצובישי

במסגרת מתיחת הפנים מקבלת הלנסר חזית חדשה, בערך. היא מקבלת תאורת יום מבוססת פנסי לד אשר נחים בבתי פנסי הערפל וחובקים אותם, בדומה לפסי הכרום של האטראז' ופגוש עם קווים מעט מעוגלים יותר. בנוסף, משיקה מיצובישי גם שני צבעים חדשים וחישוקי 16 או 18 אינץ' בעיצובים חדשים.

מיצובישי לנסר 2016
מיצובישי לנסר 2016. מלבד החזית כמעט ואין שינויים

תא הנוסעים מקבל גם הוא טיפול מינורי, עם נגיעות פלסטיק שחור מבריק ושדרוג מערכת המולטימדיה - שכנראה תוחלף בישראל בזו הביתית של כלמוביל - עם מסך מגע צבעוני וגדול יותר. מערכת השמע עברה גם שדרוג עם 710 וואט של הספק, תשעה רמקולים כולל סאב וופר, שקע USB והתאמה לשפע סוגי שידורי רדיו אמריקאים.

שאר המכונית נותרה ללא שינוי. וניכרת במיוחד הבחירה של מיצובישי שלא לצייד את המכונית במערכות בטיחות אקטיביות. במקום, היא מעדיפה להתבסס על שבע כריות אוויר, בקרת יציבות, וחיישן לחץ אוויר בצמיגים.

מיצובישי לנסר 2016
מיצובישי לנסר 2016. תא הנוסעים מקבל טיפול מינורי שעיקרו מערכת המולטימדיה

היצע המנועים גם הוא נותר זהה. בהודעה לעיתונות מספרת מיצובישי על המנועים הרלוונטיים לשוק האמריקאי - 2.0 ו-2.4 ליטר שכנראה לא יעברו את האוקיינוס וישארו ביבשת החדשה. דבר שכן חודש הוא תיבת ההילוכים. היא עדיין אוטומטית-רציפה, אך מיצובישי מבטיחה ביצועים טובים יותר, צריכת דלק נמוכה יותר, ובאופן כללי פעולה נעימה ושקטה יותר.

לדגמי מיצובישי בישראל - מיצובישי
למאמר זה התפרסמו 0 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים