בחר רכב
רכב חדש 2020
רכב משנים קודמות

מיצובישי אאוטלנדר: מערכות בטיחות בכל הגרסאות

מיצובישי אאוטלנדר


בלימה אוטונומית, התראת סטיה מנתיב ובקרת שיוט אדפטיבית יהיו מעתה חלק מהמפרט הבסיסי של מיצובישי אאוטלנדר. וגם: מסך חדש למערכת המולטימדיה
מאת נועם ריין
נראה ששנת 2018 בשוק הרכב הישראלי תהיה בסימן מערכות הבטיחות, כאשר בשבועות האחרונים עוד ועוד יבואנים מכריזים על הוספת מערכות בטיחות לדגמים שונים. בשבוע שעבר היתה זאת פיג'ו שהודיעה על הוספת בלימה אוטונומית כמעט בכל דגמי החברה, גם סיטרואן C3 וסיטרואן קקטוס יקבלו את המערכות בקרוב, אופל שדרגה את מערכות הבטיחות באסטרה, סובארו תשיק מחר את ה-XV החדש שיהיה הראשון מתוצרתה עם מערכות בטיחות אקטיביות, ואילו כלמוביל הודיעה כבר בחודש שעבר כי כל דגמיה ישווקו עם מערכות בטיחות אקטיביות - והיא מיישמת זאת כעת עם האאוטלנדר.

מיצובישי אאוטלנדר

מיצובישי אאוטלנדר, רכב הפנאי המשפחתי של היצרן היפני, יוצע מעתה עם חבילת בטיחות מקיפה בכל הגרסאות. החבילה כוללת מערכת בלימת חירום אוטונומית הפעילה עד למהירות של 65 קמ"ש בזיהוי הולכי רגל ועד ל-80 קמ"ש בזיהוי כלי רכב; מערכת התראה על סטיה מנתיב (ללא תיקון היגוי אקטיבי); מערכת בקרת שיוט אדפטיבית, ומעבר אוטומטי לאורות גבוהים.


גרסאות ה"פרימיום" וה-PHEV בגרסת "לקצ'רי" יצוידו בנוסף גם במערכת התראה על רכב בשטח מת במראות הכוללת גם התראה על תנועה חוצה מאחור.

בנוסף לשדרוג אבזור הבטיחות, מודיעה כלמוביל כי גרסאות ה"אינסטייל" של האאוטלנדר יקבלו מעתה חישוקי "18 ואילו מערכת המולטימדיה (בהתקנה מקומית) תשודרג למערכת עם מסך "8 בטכנולוגיית דור רביעי.

מיצובישי אאוטלנדר

את שנת 2017 תסיים מיצובישי עם מכירות של למעלה מ-7,000 אאוטלנדרים - נתון מרשים, אך גם כזה המשקף ירידה של כ-30% לעומת שנת 2016. הירידה מוסברת בין היתר על ידי ההתחזקות של ניסאן אקסטרייל (כ-3,000 מסירות השנה) וההשקה של סקודה קודיאק (כ-1,600 מסירות).

 לדגמי מיצובישי בישראל - מיצובישי

למאמר זה התפרסמו 1 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


1. אאוטלנדר פלאג-אין  הדגם PHEV פלאג-אין היבריד מאפשר טעינה משקע ביתי וט...

משה קלדרון,20.12.2017
ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים