בחר רכב
רכב חדש 2020
רכב משנים קודמות

מיני קופה ומיני רודסטר הגיעו לישראלרטרו מודל 2012: גרסאות הקופה והרודסטר של הגיעו לישראל. המחירים לא רטרו בכלל - 163,000 לקופה או 173,000 לרודסטר הפתוחהמאת נועם ריין

צעצוע אופנתי לנשות העיר הגדולה או מכונית ספורט למכורים בלבד? כנראה שרק אצל מיני יכול להיות שהתשובה היא גם וגם. "דלק מוטורס" השלימה את מסע ההשקה המחודשת של המותג הבריטי בישראל עם ההכרזה על תחילת המכירות של מיני קופה ומיני רודסטר, שני דגמים חדשים שמציעים כרגיל עיצוב רטרו מקסים יחד עם יכולות ניהוג משובחות.


מיני קופה. עד לא מזמן זה היה המחיר של המיני הרגילה / צילומים: יצרן

מיני קופה היא מכונית דו מושבית על בסיס מיני קופר הותיקה. בסיס הגלגלים, האורך והרוחב נותרו זהים לאלו של המיני המוכרת, והשינוי העיקרי הוא בהסרת זוג המושבים האחוריים לטובת יצירתו של תא מטען נפרד שמעניק למכונית מראה של מכונית קופה. כמו הקופר, גם מיני קופה מצוידת בזוג מנועי 1,600 סמ"ק. גרסת הבסיס של מנוע זה מפיקה 122 כוחות סוס ומאיצה את הרכב מ-0 ל-100 קמ"ש בתוך 10.3 שניות, ואילו בגרסת הטורבו שמכונה "S" מפיק המנוע 184 כ"ס שמספיקים כדי להאיץ את המכונית ל-100 קמ"ש בתוך 7.1 שניות. על הייעוד של המכונית בישראל ניתן ללמוד מהעובדה שהיא תשווק כאן עם תיבה אוטומטית בלבד, כאשר חובבי ההגה יוכלו לבקש את הגרסה הידנית בהזמנה מיוחדת. מיני קופה תעלה לצרכן 163,000 שקל ברמת הגימור Pepper, ואילו גרסת ה-S תעלה החל מ-190,000 שקל. חבילת האבזור Chilli תוסיף למחיר 15,000 שקל.


מיני רודסטר. עולה 85 אלף שקל פחות מהמחיר של מיני קבריולה אשתקד

מיני רודסטר היא גרסת קבריולה נטולת גג של מיני קופה. לא מדובר ברודסטר קלאסית מבחינת היכולות הדינאמיות, אף כי המרכב עבר הקשחה מסוימת על מנת לפצות על היעדר הגג. המשקל גבוה במעט לעומת גרסת הקופה, ונתוני הביצועים התארכו בעשיריות שניה בודדות. מנגנון הגג עשוי בד וניתן לפתיחה ידנית מתוך מושב הנהג. גם גרסת הרודסטר, שעל פניו מיועדת לחובבי הנהיגה הספורטיבית, מגיעה כסטנדרט עם תיבת הילוכים אוטומטית. המחירים גבוהים בכ-10,000 שקל בלבד מאלו של מיני קופה.

 

לדגמי מיני בישראל - מיני

למאמר זה התפרסמו 0 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים