בחר רכב
רכב חדש 2020
רכב משנים קודמות

מזראטי מציגה: לבנטה GTS

מזראטי מציגה: לבנטה GTS


מזראטי מציגה גרסת ספורטיבית חדשה לרכב הפנאי שלה שתתמקם מתחת ל-Trofeo - גם לה מנוע V8 אבל "רק" 550 כ"סמאת רן סגל
 
מזראטי הציגה בפסטיבל המהירות בגודווד, אנגליה, את הלבנטה בגרסת GTS ספורטיבית. סימול האותיות GTS (בדומה לפורשה למשל) מציין Gran Turismo Sport, אך הוא אינו הדגם הספורטיבי ביותר בהיצע, אלא כזה שמשלב בין ביצועים עוצמתיים לרמת גימור גבוהה במיוחד.
 

מנוע וביצועים

למזראטי לבנטה GTS יש מנוע בנזין V8 כפול מגדשים בנפח 3.8 ליטר (הקיים גם בקוואטרופורטה GTS) המספק 550 כ"ס ומומנט העומד על 74.4 קג"מ הזמינים מ-2500 סל"ד. כמו כל מנועי הבנזין של מזראטי, גם מנוע זה מורכב על-ידי פרארי. ההאצה ל-100 קמ"ש מסתיימת ב-4.2 שניות, והמהירות המקסימאלית עומדת על 292 קמ"ש.
 
לשם השוואה, גרסת ה"טרופאו" הקיצונית מציעה 590 כ"ס ומאיצה ל-100 קמ"ש ב-3.9 שניות לכדי מהירות מקסימאלית של 300 קמ"ש.
 
מזראטי לבנטה GTS
 

אבזור

גרסת ה-GTS קיבלה עיצוב חיצוני ספורטיבי יותר, בדומה לגרסת ה"טרופאו" הקיצונית יותר. פנים הרכב מקבל עיצוב ואבזור עשירים הכוללים ריפודי עור מלאים, דוושות ספורטיביות, מערכת שמע מבית Harman Kardon בעלת 14 רמקולים ועוד. רשימת האופציות ארוכה מאוד ולשם המחשה נציין כי יוצעו ריפודי עור משודרגים ותאורת מטריקס-לד אדפטיבית. הלבנטה GTS (והטרופאו) תהייה המזראטי היחידה שתזכה לחישוקי Orione בגודל 22 אינץ', הגדולים ביותר שהוצעו על-ידי מזראטי מעולם.

מזראטי לבנטה GTS
 

חידושים

לא רק הלבנטה מתחדשת. בנוסף אליה גם גרסאות הגיבלי והקוואטרופורטה אימצאו את ידית ההילוכים החדשה שהוצגה ב"טרופאו". הידית החדשה קלה יותר לתפעול ומאפשרת לנהג שימוש בתיבת 8 ההילוכים האוטומטית במצב ידני או אוטומטי ונוסף כפתור P המעביר למצב "חניה". מערכת המולטימדיה עודכנה גם היא בשלושת הדגמים הללו. התצוגה שופרה ותפעול בקרת האקלים שופר גם הוא.
 
מזראטי חידשו גם את מבחר הצבעים והחישוקים הקלים. כעת ניתן לבחור בין 10 צבעים שונים לקוואטרופורטה ו-11 צבעים לגיבלי וללבנטה וכן גם 2 צבעים יחודיים בעלי 3 שכבות – אדום "עוצמתי" וכחול "אצילי". בגזרת החישוקים נוספו 5 עיצובים חדשים בגדלים 20 ו-21 אינץ' (2 ללבנטה, 2 לקוואטרופורטה ואחד לגיבלי).

מזראטי לבנטה GTS וטרופאו
 
מאוטו איטליה, יבואנית מזראטי בישראל, נמסר כי מזראטי לבנטה GTS תגיע לישראל בהזמנה אישית בלבד.
 
 
לדגמי מזראטי בישראל – מזראטי
 
למאמר זה התפרסמו 0 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים