בחר רכב
רכב חדש 2020
רכב משנים קודמות

מאזדה CX5 עבר מתיחת פניםמאזדה CX5, רכב הפנאי של מאזדה, עבר מתיחת פנים וקיבל מספר חידושים מעניינים. מה כלול בתפריט החדש?
מאת נועם ריין

במקביל להשקת מאזדה CX3 החדש ולמתיחת הפנים של רכב המנהלים מאזדה 6, מציגה מאזדה בתערוכת לוס אנג'לס גם מתיחת פנים למאזדה CX5 - שבלי ששמנו לב, עוד מעט חוגג יום הולדת שלישי. במסגרת השינויים קיבל ה-CX5 גריל בעיצוב מחודש, עם פסים מודגשים בגימור כרום. כמו במאזדה 6, גם כאן הותקנו פנסי לד בחזית, ואליהם נוספו חישוקי 19 אינץ' בעיצוב מחודש. אך למרות שדרוג העיצוב, עיקר השינויים נמצאים בתא הנוסעים ובמכלולים המכאניים.

מאזדה CX5
עיצוב תא הנוסעים עבר עדכון מקיף מעט יותר, ואת הקונסולה עוטפים פאנלים חדשים, חלקם בגימור מתכת. מסך המולטימדיה המרכזי אמנם לא יצא מחוץ לגבולות הקונסולה כמו במאזדה 3 ו-6, אך המסך הוחלף באחד שלא כולל כפתורים אלא רק משטח מגע, וגם בקרת האקלים קיבלה תצוגה חדשה ומודרנית יותר. מתחת לקונסולה ניתן לגלות בלם יד חשמלי וכן מספר תאי אחסון נוספים.

מאזדה CX5

מבחינה מכאנית, שיפרה מאזדה את מערכת המתלים של ה-CX5 לטובת שדרוג נוחות הנסיעה, וגם בידוד הרעשים השתפר. מושבים חדשים הותקנו מלפנים ומאחור. מתחת למכסה המנוע לא חלו שינויים: המנועים הרלוונטיים אלינו, בנפח 2,000 ו-2,500 סמ"ק, ישארו כפי שהיו - אך מעתה ניתן יהיה לשלוט על אופי הפעולה שלהם באמצעות בורר מצבי נהיגה. מערכת ההנעה הכפולה, בגרסאות הרלוונטיות, עברה גם היא מספר שינויים.

את מתיחת הפנים של מאזדה CX-5 משלימה רשימה נאה של אביזרי בטיחות, שאצלנו מרביתם יוצעו כנראה בגרסאות המאובזרות יותר. בין היתר ניתן למצוא ב-CX5 פנסי לד אדפטיביים, מערכת לניטור רכב ב"שטח מת", שמירת נתיב (כולל היגוי אקטיבי), התראת עירנות, מערכת בלימה עירונית שפועלת גם בנסיעה לאחור ומערכת בקרת שיוט אקטיבית.

מאזדה CX5 המעודכנת תגיע לישראל במהלך שנת 2015.

מאזדה CX5


בסרטון הוידאו - מבחן דרכים למאזדה CX5 שלפני מתיחת הפנים:

לדגמי מאזדה בישראל - מאזדה
למאמר זה התפרסמו 1 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


1. בגלל מערכת I STOP צריך להחליף מצבר ב1200 שח כל טיפון (לת)  

ששון,21.11.2014
ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים