בחר רכב
רכב חדש 2020
רכב משנים קודמות

מאזדה 6 מתחדשת: מתיחת הפנים הוצגהבתערוכת הרכב של לוס אנג'לס נחשפת בימים אלו מתיחת הפנים של מאזדה 6, עם שינויים לא מעטים - בעיקר בתא הנוסעיםמאת נועם ריין

נדמה שהיא רק לאחרונה התחילה להימכר, אבל אחרי שנתיים על הכביש - הגיע זמנה של מאזדה 6 להתעדכן. במסגרת מתיחת הפנים שנחשפה בתערוכת לוס אנג'לס הציגה מאזדה שינויים קלים בעיצוב החיצוני של ה-6 הגדולה, שכוללים בעיקר גריל קדמי מודגש עם פסים שקיבלו גוון כרום, ופנסי לד בחזית הרכב.

מאזדה 6
את עיקר השינויים ניתן למצוא בתא הנוסעים של מאזדה 6, שהפך דומה מאוד לזה של מאזדה 3. פס רוחבי מתחיל מהדלת הימנית ועובר דרך פתחי המיזוג הצרים, בסגנון ב.מ.וו - ומעליו ממוקם מסך המולטימדיה שעלה למעלה ויצא מתחומי הקונסולה, ממש כמו במאזדה 3 (ובב.מ.וו). בנוסף טוענים במאזדה לשיפור באיכות החומרים ולצמצום הפערים בין סוגי החומרים השונים בתא הנוסעים, וכן לשיפור המרווח לנוסעים מלפנים.

מאזדה 6

עוד תחום בו הרגישה מאזדה שיש צורך לשפר את ה-6, הוא נוחות הנסיעה. בהקשר זה מערכת המתלים עברה עדכון, המושבים מלפנים ומאחור הוחלפו בנוחים יותר, ובידוד הרעשים שופר (במקומות מסוימים עד ל-25%).

בסעיף האביזרים והמערכות מציגה מאזדה 6 שורה של מערכות בטיחות, ובהן פנסי לד אדפטיביים, מערכת לניטור רכב ב"שטח מת", שמירת נתיב (כולל היגוי אקטיבי), התראת עירנות ומערכת בלימה עירונית שפועלת גם בנסיעה לאחור. חלק מהמערכות קיימות גם בדגם הנוכחי של מאזדה 6. לראשונה במאזדה, תציע ה-6 בלם יד חשמלי, ובדגמי הבנזין יהיה גם בורר מצבי נהיגה.

מאזדה 6

שינוי מעניין נוסף, שרלוונטי בעיקר לאירופה, הוא הוספה של הנעה כפולה לגרסת הדיזל (2.2 ליטר). בהיצע מנועי הבנזין לא חל שינוי, ומאזדה 6 תמשיך להימכר עם מנועי 2,000 ו-2,500 סמ"ק. לישראל צפויה להגיע מאזדה 6 המחודשת במהלך שנת 2015.


בסרטון הוידאו - מאזדה 6 שלפני מתיחת הפנים:
לדגמי מאזדה בישראל - מאזדה

למאמר זה התפרסמו 2 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


1. בגלל מערכת I STOP צריך להחליף מצבר ב1200 שח כל טיפול (לת)  

ששון,21.11.2014

2. איזה יפה בעיקר בפנים  ממש מזכירה ב.מ.ו מבפנים

,22.11.2014
ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים