בחר רכב
רכב חדש 2020
רכב משנים קודמות

כלמוביל פותחת מרכז טרייד אין חדש בפתח תקווהפתח תקווה הופכת לבירת הטרייד אין של ישראל: כלמוביל משיקה מתחם חדש על שטח של 14 דונם, למכירת רכבי יד שניה בלבדמאת מערכת iCar

אם מקובל לומר שהמרכז למכירת מכוניות חדשות נמצא ברחוב המסגר בתל אביב, נראה שפתח תקווה הופכת להיות מעצמה של מכירת מכוניות מיד שניה. במתחם מצומצם יחסית, שנמצא משני צידיו של רחוב ז'בוטינסקי, פועלות למעלה מ-8 חברות למכירת רכבי יד שניה, בהן חברות ליסינג כמו שלמה סיקסט, אלדן, אלבר ואוויס, וחברות טרייד אין יעודיות כמו לובינסקי טרייד, אוטו סנטר, טרייד מוביל וכלמוביל טרייד.כלמוביל טרייד, זרוע היד השניה של יבואנית יונדאי, מיצובישי ומרצדס, שדרגה את המתחם הקיים שלה ופתחה היום (ד') מגרש על שטח של 14 דונם. במגרש החדש תחזיק היבואנית מלאי של כמה מאות רכבים, עם מחלקה נפרדת לרכבי היוקרה של מרצדס, ועמדות מכירה ומסירה חדשות.

במהלך שנת 2014 מכרה כלמוביל טרייד כ-6,800 מכוניות, כאשר התמהיל מתחלק ברכבים העממיים (יונדאי ומיצובישי) בין 39% של רכבים משפחתיים, 35% רכבי פנאי, 21% מכוניות קטנות ו-35% רכבי פנאי. מבין המכוניות היוקרתיות של מרצדס, כ-51% מהמכירות הן של דגמי ה-C וה-S קלאס, 22% מה-S קלאס ורק 11% מה-A קלאס.

איציק תורג'מן, מנהל חטיבת טרייד-אין בקבוצת הרכב הפרטי, מציין כי "מרכז הטרייד-אין החדש הינו הגדול והמתקדם מסוגו בישראל. בבניית המתחם עמד לנגד עיננו הרצון להעניק לרוכשי הרכבים הפרטים חווית קניה ושירות שישקפו את הביטחון בקניה ואת השקט שכלמוביל טרייד-אין יודעת לתת ללקוחותיה. כ-60% מלקוחותינו הם לקוחות החוזרים אלינו אחת לכמה שנים".


למאמר זה התפרסמו 1 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


1. טריימוביל הכי גרועים. תקנו רק מפרטי (לת)  

,24.01.2015
ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים