בחר רכב
רכב חדש 2020
רכב משנים קודמות

יונדאי i35 החדשה באיור רשמי ראשוןהשקת היונדאי i35 החדשה נמצאת "ממש מעבר לפינה" ובינתיים היצרנית נותנת לנו איור ראשוןמאת פבל צ'רניצקי

קשה מאוד להפריז בחשיבותה של יונדאי i35, שעם השקתה ב-2010 הייתה למכונית ש"שמה את יונדאי על המפה". יותר מכל דבר אחר, ה-i35 היא עדות נצחית לנחישות והרצון העז של יונדאי להתברג בחלונות הגבוהים של כל טבלת מסירות רכב באשר היא – אחרי עשור וחצי של מכוניות (מפיתוח עצמי, יונדאי ייצרו מכוניות תוך שיתוף פעולה עם יצרניות אחרות עוד קודם לכן) מיושנות שהיו מעניינות בערך כמו צבע שמתייבש, הוציאה יונדאי מכונית מעוצבת, מודרנית וטכנולוגית. היא כקטפה את תואר "מכונית השנה הצפון אמריקאית", עזרה ליונדאי לטפס למקום הראשון בטבלת המסירות הישראלית, ומאז הכל היסטוריה.

הדור הבא של יונדאי i35 יכול לקבע את שמה של יונדאי כמתחרה לגיטימית לגמרי לתוצרת האירופאית והאמריקאית, כזו שאפילו "מביני עניין" לא יעקמו עליו את האף בהתנשאות טהרנית, או שהוא יכול להיות כשלון כואב שיפיל את היצרנית חזרה לתחתית טבלת המסירות. אין לחץ.

יונדאי i35 2016
יונדאי i35 החדשה. סולידית יותר / איור: יונדאי
יונדאי מוסרת שהשקת הדור הבא של ה-i35 נמצאת "ממש מעבר לפינה" (פרנקפורט?) ובינתיים היא מספקת לנו הצצה מקדימה למכונית האו-כל-כך חשובה שלה. באיור רואים את המכונית מלפנים ומגלים שיונדאי החליטה לזנוח את העיצוב האקסטרה מוחצן של הדור הנוכחי וללכת על משהו יותר בטוח וסולידי. עם חזית שהדבר היחיד שבולט בה הוא גריל משושה מגודל ומעט מאוד נגיעות כרום. הפנסים המוחצנים, אחד מסימני ההיכר של ה-i35 הנוכחית, פינו את מקומם ליחידות בעלות עיצוב סטנדרטי וזורם יותר.

שאר המרכב נראה באופן מפתיע לא מאוד שונה מהמכונית הנוכחית. עם גג משתפל שנותן ניחוח של קופה ארבע דלתות, קו מותניים גבוה ובולט, ופס הכרום המחייב שרץ בתחתית מסגרת החלונות.

כאמור,יונדאי טרם אישרה סופית את תאריך החשיפה הרשמי של ה-i35 החדשה. אנחנו רוצים להאמין שמדובר בתערוכת פרנקפורט שתיערך באמצע חודש ספבטמבר, אך אין לדעת.

לדגמי יונדאי בישראל - יונדאי
למאמר זה התפרסמו 0 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים